Yook Artık Bilgi Yarışması

Yook Artık Bilgi Yarışması… Bilgi yarışması sevenler burada mı? Karşınızda 7 farklı oyun kategorisi ve güncel soruları ile mükemmel bir bilgi yarışması oyunu. Hem eğleneceğiniz hem de pek çok yeni bilgiye sahip olacağınız bu oyunda bir çark bulunmakta. Bu çarkın 6 konu başlığı bulunmakta; Genel Kültür, Tarih, Edebiyat, Coğrafya, Sanat ve Spor. Dilerseniz Ortaya Karışık seçeneği ile tüm konuları kapsayan bir yarışmaya da katılabilirsiniz. Sürprizlerle dolu Yook Artık Bilgi Yarışması şimdi tüm mobil platformlarda!

Daha Fazla Oku

Word Universe Kelime Oyunu

Word Universe Kelime Oyunu… Kelime oyunu sevenleri heyecanlandıracak yeni bir oyun ile karşınızdayız. Size verilen karışık harfleri kullanarak anlamlı kelimeler oluşturun ve bulmacayı tamamlayın. Gerçek bir kelime oyunu tutkunu iseniz Word Universe tam size göre bir oyun!

Daha Fazla Oku

Word Link

Word Link… İngilizceyi eğlenceli bir şekilde öğrenmek isteyenler için mükemmel bir oyun. İngilizce kelime haznenizin gelişmesini sağlayacak bir oyun. Size verilen harfler arasından İngilizce anlamlı kelimeler oluşturmalı ve bulmacayı tamamlamalısınız. 1000 den fazla bölümü ile çok eğleneceğiniz Word Link İngilizcesini geliştirmek isteyen herkes için ücretsiz. Hemen indirin!

Daha Fazla Oku

Math Riddles Matematik Oyunu

Math Riddles Matematik Oyunu… Matematik sevenler burada mı? İşte karşınızda en iyi matematik oyunu! Size verilen örnekleri kullanarak verilen sayılar arasındaki ilişkiyi bulmaya çalışın. Pratiksel zeka ve derin bir düşünce kabiliyeti isteyen bu oyunda en önemli yardımcınız 4 işlem olacaktır. Eğer gerçek bir matematik tutkunu iseniz Math Riddles Matematik Oyunu size yeter!

Daha Fazla Oku

Kelimecim Kelime Oyunu

Kelimecim… Karşınızda tam bulmaca severlere layık bir oyun! Gazetelerin bulmaca eklerinde ilk sayfada yer alan bulmaca çeşidinin basitleştirilmiş hali şimdi cebinizde! Size verilen bir kaç ipucu harf ve kategorileri kullanarak bir sonraki bölüme geçin. 6 farklı renk paketi sizi bekliyor olucak. Üstelik internete ihtiyacınız yok! Kelimecim, herkesin beklediği heyecan verici bir kelime oyunu!

Daha Fazla Oku

Escape Room: Mystery Word

Ecsape Room: Mystery Word… Gizemli oyunları sevenler burada mı? İşte tam size göre bir oyun! Görsel zekanızı kullanarak odalardaki ipucu nesneleri incelemeli doğru kelimeleri bulmalı ve bir sonraki odaya geçmelisiniz. İngilizce olarak oynanan oyun sayesinde İngilizce bilginizi ilerletebilir ve yeni kelimeler öğrenebilirsiniz. Kısacası her yönüyle size katkıda bulunan Escape Room: Mystery Word oyunu kendini geliştirmek isteyen herkes için!

Daha Fazla Oku

Çukur Bilgi Yarışması

Çukur Bilgi Yarışması Oyunu… Çukur dizisini heyecanla takip edenler ve Pazartesi gününü iple çekenler burada mı? Buradan Çukur tayfasına bir mesajımız var. Çukur dizisi hakkında bildiğin her şeyi sınamanın vakti geldi. Çukur Bilgi Yarışması Oyunu indir ve bildiklerini test et! 10 seviyeden oluşan oyunu tamamla ve dizinin ilerlemesi ile birlikte eklenecek yeni sorulara hazırlıklı ol!

Daha Fazla Oku

Bu Hangi Dizi

Bu Hangi Dizi? Oldukça zengin bir dizi kültürüne sahibiz ve bazılarımız da bu konuda oldukça bilgili olduklarını düşünüyor. İşte karşınızda bir fırsat! Popüler Türk dizileri hakkında hazırlanan bu oyun sayesinde Türk dizilerine ne kadar hakim olduğunuzu ölçebilirsiniz. Size verilen resimden ve karışık harflerden yararlanarak doğru diziyi bulun. Eğer gerçek bir dizikolik iseniz Bu Hangi Dizi Oyunu tam size göre!

Daha Fazla Oku

Altı Üstü Kelime

Altı Üstü Kelime… Yepyeni bir kelime oyunu tarzı daha. Size verilen ilk kelimeyi kullanarak bu kelimeyi çağıştıran başka kelimeler bulmaya çalışın. Bazen bir harfi bazen ise tüm harfleri değiştirmeniz gerekebilir. Bulamadıysanız pes etmek yok! Size bol kepçeden verilen ipuçları sayesinde yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer klasik oyunlardan bıktıysanız buyrun bir de Altı Üstü Kelimeyi deneyin!

Daha Fazla Oku

3te3 Tarih Bilgi Yarışması

3te3 Tarih Bilgi Yarışması… Tarihi sevenler burada mı? İşte tarih bilginizi test edebileceğiniz ve yepyeni bilgiler öğrenebileceğiniz harika bir oyun! Arka arkaya gelen 3 soruyu doğru yanıtlayın ve bir üst turu garantileyin. Unutmayın elinizdeki jokerler zirveye ulaşmanızda en büyük yardımcılarınız olacaktır. 3te3 Tarih Bilgi Yarışması 7den 70e herkese bir şey katmak için var! Durmayın şimdi hemen indirin ve tarihin tozlu sayfalarında güzel ve kazançlı bir gezintiye çıkın! 

Daha Fazla Oku

Düşen Kelime Oyunu

Düşen Kelime Oyunu kendine özgü konsepti ile çok kısa bir sürede listelere girmeyi başardı. Her hafta eklenen 100 yeni bölüm ile kendisini oyunculara bağlamayı başardı. Karışık harfler arasından verilen kategori ile alakalı olan kelimeleri bulun ve aşağı düşen harfler bitene kadar pes etmeyin. Düşen Kelime Oyunu tam da size göre bir kelime oyunu!

Daha Fazla Oku