Kategori: Oyun Tanıtımları

Dilimin Ucunda

Dilimin Ucunda Nedir? Değişen ve gelişen teknolojiden bulmacalardan nasibini aldı. Artık istediğimiz zaman istediğimiz yerde bulmaca çözebiliriz. Özellik Kelime Oyunlarını sevenler için bu oyun biçilmiş kaftan. İsminden anlaşılacağı üzere bu oyunda seviyeleri geçtikçe kelimeleri hatırlamakta güçlü yaşayacak ve sık sık “Bunu biliyorum dilimin ucunda” diyeceksiniz.

Bez Bebek Bilgi Oyunu

Çocukluğumuzun vazgeçilmez dizisi Bez Bebek’in oyunu yayında. Oyuncaklar dünyasında 100 yaşına gelen herkesin bir dilek hakkı oluyor. Nana’da 100 yaşında geldiği zaman dünyaya gidip insan olmayı diledi. İşte dizi kahramanımız Nana’nın hikayesi de tamda burada başlıyor. Oyunda amacımız dizi ile ilgili çıkan soruları doğru cevaplamak.

Kelime Uzmanı

Kelime Uzmanı Nedir? Gün geçtikçe sayıları artan ve hepsinin oynaması birbirinden zevkli Kelime Oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Kelime Uzmanı oyununda kelimeler parçalar haline ayrılmıştır. Amacımız seçtiğimiz kategoriyle alakalı kelimeleri bulmak. Kategoriler piknikten içeceklere, temizlikten tatlılara günlük yaşantımızdan oluşmaktadır.

Words Of Wonders

Words Of Wonders harika bir bulmaca oyunu. Kelimeler içinde kaybolabileceğiniz bir oyun arıyorsanız mutlaka denemeniz gerekir. Her bölümde kare bulmaca tadında ilerleyebildiğiniz, farklı farklı şehirleri arkaplanda görebileceğiniz harika bir kelime oyunu. Kısaca WOW olarak ta geçen Words Of Wonders ile keyifli saatler geçirebileceğinize eminiz.

Hadi Bilgi Yarışması Oyunu

Hadi bilgi yarışması oyunu, takipçilerine kendi aplikasyonu üzerinden saat 12.30 ve 20.30’da ünlü oyuncu Müge Boz tarafından yarışmacılara canlı yayında toplamda 12 soru yöneltiliyor ve 10 saniyede soruların cevaplanması isteniyor. Hadi Bilgi Yarışması tarafından inisiyatif kullanılarak oyunculara joker verilebiliyor. Bu şekilde soruyu bilemeseler dahi yarışmacılar yarışmaya elenmeden devam edebiliyor.

Sinefil Bilgi Yarışması Oyunu

Farklı bir bilgi yarışmasına ne dersiniz ? Film ya da dizi izlemesini seviyor musunuz ? Eğer seviyorsanız Sinefil Bilgi Yarışması Oyunu tam size göre ! Bu oyunda yok yok ! Neler mi var ? Filmden, diziye, repliklerden,çizgi romana dair birçok şey var.  Siz de tüm bu alanlarda bilginize güveniyorsanız eğer sizi Sinefil Bilgi Yarışmasına davet

Guess the Logo Ultimate Quiz Oyunu

1550 markayı tek bir oyunda gördünüz mü ? Guess the Logo Ultimate Quiz oyunu oynadıysanız eğer görmüş olmalısınız. Evet, tamı tamına 1550 markaya ait logo tek bir oyunda karşınıza çıkıyor. Üstelik logoların tamamına yakını popüler logolardan oluşuyor ! Evet, yanlış duymadınız yani tamamen bilindik logolar. 1550 tane adı sanı duyulmuş logo. Bu kadar markalaşmış logo