3te3 Tarih Bilgi Yarışması

3te3 Tarih Bilgi Yarışması… Tarihi sevenler burada mı? İşte tarih bilginizi test edebileceğiniz ve yepyeni bilgiler öğrenebileceğiniz harika bir oyun! Arka arkaya gelen 3 soruyu doğru yanıtlayın ve bir üst turu garantileyin. Unutmayın elinizdeki jokerler zirveye ulaşmanızda en büyük yardımcılarınız olacaktır. 3te3 Tarih Bilgi Yarışması 7den 70e herkese bir şey katmak için var! Durmayın şimdi hemen indirin ve tarihin tozlu sayfalarında güzel ve kazançlı bir gezintiye çıkın! 

Oyun yapımcısının market açıklaması ise şöyle;

Tarih bilginizi ölçerken öğrenecek ve eğleneceksiniz. KPSS vb. sınavlara yardımcı bu uygulama ile kendinizi test edebilirsiniz. Sürekli güncellenen sorular ile bilginize bilgi katacaksınız.

KURALLAR:
Programın isminden de anlaşılacağı gibi yarışmacı herhangi bir seviyede üst üste üç soruyu doğru cevaplarsa, son doğru cevapladığı sorunun miktarını kazanmış olur. Yarışmacı elde ettiği her yeni 3’te 3’te kazancını, doğru cevapladığı en son sorunun rakamına yükseltir.

KORUMA HAKKI (3 Adet):
Yarışmacı emin olmadığı soruda cevap vermeden önce koruma hakkını seçer. Koruma hakları, yanlış cevap verdiğinde yarışmacıyı elenmekten korur ve yarışmacı bir sonraki soruyla yarışmaya devam eder. Herhangi bir seviyede koruma hakkıyla bir sonraki soruya geçen yarışmacı, yanlış cevap vermeden yeni bir 3’te 3 yapmaya çalışır. Yarışmacı koruma hakları bittiğinde verdiği ilk yanlış cevap ile elenir, o ana kadar 3’te 3 yaparak elde ettiği en yüksek para miktarı ise yarışmacının olur.

Bu seçenekler;
DÖNEM DEĞİŞTİR (1 Adet): Yarışmacı cevaplamak istemediği herhangi bir soruda kullanabilir. Bu durumda Sistem, yarışmacıya farklı bir soru gönderir.
İPUCU (1 Adet): 3.0 Sürümü ile aktif olan bu joker kasanızda yarışmalardan kazarak biriktirmiş olduğunuz 1 Milyon TL karşılığında sizin yerinize doğru cevabı işaretler. Ayrıca bakiyenizin yetersiz olması durumunda video reklam izleyerek kullanabilirsiniz.
İKİ SEÇENEĞİ ELE (1 Adet): Sistem yarışmacı adına iki yanlış seçeneği eler.

Nasıl İndirilir?

3te3 Tarih Bilgi Yarışmasını buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca 3te3 Tarih Bilgi Yarışmasının tüm cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Yorum yapın