Milyonluk Resim Yarışması Başvuru

Milyonluk Resim Fox TV

Dünya televizyonlarında yayınlanan Big Picture isimli yarışması Milyonluk Resim ismiyle FOX TV ekranlarında da izleyicilerle buluşmaya başladı. Reyting rekorları kıran yarışmaların tek adresi olan FOX TV yine her zamanki gibi izleyicilerin vazgeçilmezi olmayı sürdürmeye devam ediyor.

Daha Fazla Oku

Çarkıfelek Yarışması Başvuru

Yılların eskimediği yediden yetmişe herkesin izlediği Çarkıfelek isimli yarışma programı her yıl farklı televizyon kanalında ekranlara geldi. Program bu yılda Ramazan Bayramından itibaren Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya başladı.

Daha Fazla Oku

Yaparsın Aşkım Başvuru

Dünya çapında izlenme rekorları kıran “My Man Can” isimleri ile ekranlara gelen yarışma programı şimdi ise Fox TV ekranlarında “Yaparsın Aşkım” ismiyle ile izleyicilerle buluşuyor. Ünlü sunucu İlker Ayrık’ın sunumuyla ekranlara gelmeye başlayan yarışma programı Türkiye’den de oldukça iyi izlenme rakamlarına ulaşmış durumda.

Daha Fazla Oku

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Nasıl Başvuru Yapılır?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak için öncelikle yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru yapmak oldukça basit.

Daha Fazla Oku