Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Nasıl Başvuru Yapılır?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak için öncelikle yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru yapmak oldukça basit.

Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde gönderdikten sonra yarışmaya katılım için uygun olup olmadığınız değerlendirmeye alınıyor. Mülakata hak kazandıysanız eğer başvuru numaranızı ve katıldığınız ili bu sayfadan görüntüleyebiliyor olacaksınız.Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ‘na tıklayarak ulaştığınız sayfadaki formu dolduruyorsunuz. Başvuru Formunu doldururken dikkat etmeniz gereken bazı şeylerden bahsetmekte yarar olduğunu düşünüyoruz. Başvuru formunda hobileriniz nelerdir, en beğendiğiniz üç film, en beğendiğiniz üç kitap, program hedeflediğiniz para ödülü, kendinizi nasıl bilirsiniz, 1 milyon liralık soruyu siz sorsanız ne sorardınız gibi sorular yer alıyor bunlar başvurunuzun kabul edilip edilmeyeceğini belirleyecek olan kilit sorulardır o yüzden bu sorulara ne şekilde cevap vereceğiniz oldukça önemlidir. İsterseniz nasıl cevap vermeniz gerektiği konusunda size 4resim1kelime.com olarak yardımcı olmaya çalışalım.

Başvuru Formunu Doldururken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hobileriniz neledir ? 

Hobilerinizi formda yazarken sinemaya gitmek, arkadaşlarımla gezmek, eğlenmek gibi klasik şeyler yazmak yerine daha ilgi çekici mesela farklı kültürleri araştırmak, pek duyulmamış zeka oyunlarının oynandığı etkinliklere katılmak gibi hobileri yazmanız sizin yararınıza olacaktır. Unutmayın, bu yarışmaya binlerce aday başvuruyor ve sizin bu yarışmaya katılabilmeniz için dikkat çekmeniz ve diğer adaylardan farklı olmanız gerekiyor. Bu yüzden vereceğiniz cevaplar sıradan olmamalı. İsterseniz fazla uzatmadan başvuru formunda sorulara geçelim.

En beğendiğiniz üç kitap nelerdir ?

Bu soruyu hiç düşünmeden pek çok kişi oradan buradan okumaktan en çok hoşlandığı üç tane kitabı yazarak cevaplandırıyor. Fakat unuttukları çok önemli bir şey var. Peki, nedir o ? Bu soru, hobileriniz nelerdir ? Sorusu ile bağıntılı bir soru. O yüzden kitap sorusuna vereceğiniz cevap ile hobi arasında mutlaka sıkı bir ilişki olması lazım. Örneğin: siz hobi sorusunda farklı kültürleri araştırmak cevabını verdiyseniz eğer, o halde bu soruya da farklı kültürlerin kitaplarını okumak cevabını vermeniz sizin avantajınıza olacaktır. Mantığı anladığınızı düşünüyor ve diğer soruya geçiyoruz.

En beğendiğiniz üç film nelerdir ? 

Film sorusu da diğer sorular ile iç içe olmalıdır. Sorular bağlantısını mutlaka kurmalısınız.

Programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar ?

Öncelikle şunu belirtelim. Kazanmak istediğiniz para ödülü de verdiğiniz cevaplar ile doğru orantılı bir şeyler olsun. Yükseklerden uçmanın hiçbir mantığı yok. Yukarıda verdiğimiz örnek cevap üzerinden gidecek olursak eğer farklı kültürleri araştıran bir insan farklı ülkeleri gezmek isteyecektir. 100-150 bin lira masraflarına yetecektir diye düşünebiliriz.

Kendinizi nasıl buluyorsunuz ?

Öncelikle öznel değil nesnel olun. Ben şöyle işlerden anlarım, böyle iyiyim, şunları yaptım gibi klasik cümlelerden kaçının. Bunlar yerine klavyeyi arkadaşlarınıza bırakın onlar sizi anlatsın.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner başvuru sonuçları genel olarak internette bulunabiliyor. Ayrıca Sabah gazetesinde başvuru numaranız ile sonuçlara bakarak takip edebilirsiniz. İnternet üzerinden araştırarak kim milyoner bilgi yarışması başvurularını takip edebilirsiniz. Süreç olarak net bir bilgi olmasa da başvuru yoğunluğuna göre süre uzayıp kısalabiliyor. Eğer uzun süre bir sonuç gelmezse ilgili numaraları arayarak durum hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Kim Milyoner Başvuru Sonuçları için Sabah gazetesinin ilgili bölümü düzenli olarak takip edilebilir. Başvuru numaranızı bir yere not etmeyi sakın unutmayın. Çünkü Kim Milyoner Başvuru Formu numaranız ile gazete üzerinden açıklanan sonuçlara bakabileceksiniz.

Evet, bugün sizler için Kim Milyoner Olmak İster Başvuru ile ilgili bir yazı hazırladık. Umarız bu sizin için yeterli olmuştur. Ayrıca Kim Milyoner Olmak İster Çıkmış Soruları buradan takip edebilirsiniz. Milyoner ile ilgili başka merak ettikleriniz olursa yorum yazmayı unutmayın!

Yorum yapın