Emojilerle Bul Cevapları Yabancı Filmler

4resim1kelime.com olarak yeniden karşınızdayız ! Emojilerle Bul Cevapları ile devam ediyoruz. Sizlere Emojilerle Bul oyunun bölüm tüm cevaplarını elimizden geldiğince vermeye çalışacağız. Oyunda yabancı filmler ile bağdaşan birkaç logo var siz bu logolarla bağlantı kurarak filmlerin ismini tahmin etmeye çalışacaksınız.

Daha Fazla Oku

Emojilerle Bul Cevapları (101-125)

Emojilerle bul oyununun cevaplarını vermeye son sürat 4resim1kelime.com olarak devam ediyoruz. Oyununun oynanışından tekrar kısaca bahsedecek olursak. Üstte dizi ile alakalı onu çağrıştırabilecek bazı ifadeler çıkıyor siz de ona göre diziyi tahmin etmeye çalışıyorsunuz.

Daha Fazla Oku

Emojilerle Bul Cevapları (76-100)

4resim1kelime.com olarak emoji dizi Emojilerle Bul oyunumuzla yeniden sizlerle birlikteyiz. Geçtiğimiz konularımızda sizlere oyunumuzun basit bir tanıtımını yapmıştık. Emoji oyunu son derece basit, eğlenceli ve herkesin oynayabileceği bir oyun.

Daha Fazla Oku

Emojilerle Bul Cevapları (51-75)

Yeni oyunumuz olan Emojilerle Bul oyununun cevaplarını sizler için 4resim1kelime.com ekibi olarak yayınlamaya hız kesmeden devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere oyunun mantığı son derece basit ama oyun o kadar da basit değil ama takıldığınız yerde daima biz varız !

Daha Fazla Oku

Emojilerle Bul Cevapları (26-50)

Geçtiğimiz konumuzda sizlere Emojilerle Bul oyununun tanıtımını yaparak oyunun içeriğinden bahsetmiştik. Oyun son derece basit logolarla diziyi bağdaştırıyor ve tahmin yürütmeye çalışıyorsunuz. Tahmin edemiyorsanız oyundaki sponsor videoları izliyor ve puan kazanarak harf kazanıyorsunuz. Ben bunlarla uğraşmam diyorsanız sizler için biz uğraşıyor ve sizlere tek tek cevapları biz hazırlıyoruz !

Daha Fazla Oku

Emojilerle Bul Cevapları

4resim1kelime.com olarak yepyeni bir oyunla yine, yeniden karşınızdayız ! Yeni oyunumuzun ismi Emojilerle Bul Cevapları. Sizlere Emojilerle Bul oyunun bölüm bölüm tüm cevaplarını elimizden geldiğince vermeye çalışacağız. Oyunda dizi ile bağdaşan birkaç logo var siz bu logolarla bağlantı kurarak dizinin ismini tahmin etmeye çalışacaksınız.

Daha Fazla Oku