Hadi Joker

Hadi Bilgi Yarışması oyununu artık duymayan kalmamıştır. Bildiğiniz gibi Hadi Yarışması online bir bilgi yarışı oyunu. Her gün 1 veya 2 kez canlı olarak yayınlanan yarışma için Hadi Joker kullanabilirsiniz.Peki bu Hadi Joker Kazanma işi nasıl oluyor diye merak ediyorsanız yazımızın devamında bu sorunun cevabını bulabilirsiniz. Online olarak düzenlenen Hadi Yarışması Müge Boz tarafından her gün canlı olarak sunuluyor. Toplamda 12 soru var ve bu sorular kolaydan zora doğru ilerliyor. 12 soruya da doğru cevabı verenler büyük ödülü bölüşüyorlar. Eğer 20TL ve üzeri paranız birikirse bu parayı anında IBAN numaranız üzerinden banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Hadi Yarışması Joker Kazanma bir kaç farklı şekilde gerçekleşebiliyor. Bunları siz Hadi Yarışmacıları için aşağıda sıralıyoruz;

Hadi Joker (Arkadaşını davet et)

Hadi yarışmasında 12 soruya da doğru cevap verebilmek biraz zor. Bu yüzden Hadi jokerlerine ihtiyacınız olacak. Bunlardan birisi Hadi Jokeri Arkadaşını Davet Et sistemi. Bunun için mobil uygulama üzerinden ulaşabileceğiniz referans kodu ile arkadaşınızı davet etmeniz gerekiyor. Referans kodunu kullanabilmek için arkadaşınızın uygulamayı yükledikten sonra giriş yaparken bu kodu Hadi uygulamasına girmesi ve 1 kez bile olsa Hadi Yarışmasına katılması gerekli. Böylece siz de Hadi Joker kazanmış olursunuz.

Hadi Joker Kazanma (Bip Uygulaması ile)

Ücretsiz Hadi joker kazanmak için Turkcell Bip uygulaması kullanabilirsiniz. Hadi Joker Bip Uygulaması için Turkcell kullanıyor olmanıza gerek yok. Android veya IOS marketlerinden indireceğiniz Bip uygulaması üzerinden Ücretsiz Hadi Jokeri kazanabilirsiniz.

Bedava Para Kazanma

Bunun pek bir yolu olduğu söylenemez. Ancak şöyle bir Hadi taktik uygulayabilirsiniz. Örneğin 2 kişi yan yana farklı telefonlardan oynuyorsanız tereddüt ettiğiniz sorularda ayrı cevapları işaretleyin. En azından biriniz devam etmiş olacak. Hadi Soruları ve Hadi Cevapları için Google veya başka bir arama motorundan yardım almak biraz zor. Çünkü her soru için 10 saniyelik bir süreniz var. Bu sürede cevabı bulmak gerçekten zor bir iş. Bunun yerine Hadi Instagram sayfasından size günlük olarak verilen Hadi İpuçlarını bir kenara not ederek o gün hangi tipte sorular çıkabileceğini önceden kestirebilirsiniz.

CEVAPLARA BAK  Hadi Bilgi Yarışması 4

Hadi Joker Bilgileri

Hadi Facebook Sayfası (Hadi Oyna Live)

https://www.facebook.com/hadioynalive/

Hadi Web Sitesi (Hadi Live)

https://www.hadilive.com/

Hadi Instagram Hesabı

https://www.instagram.com/hadioynalive/

Hadi Android Uygulaması

https://play.google.com/store/apps/details?id=go.tv.hadi

Hadi IOS Uygulaması

https://itunes.apple.com/tr/app/hadi-bilgi-yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1/id1321315314

 

Evet siz de Ücretsiz Hadi Joker kazanmak istiyorsanız yukarıdaki yazımızı iyi okuyun. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere!

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir