Yaparsın Aşkım Başvuru

Dünya çapında izlenme rekorları kıran “My Man Can” isimleri ile ekranlara gelen yarışma programı şimdi ise Fox TV ekranlarında “Yaparsın Aşkım” ismiyle ile izleyicilerle buluşuyor. Ünlü sunucu İlker Ayrık’ın sunumuyla ekranlara gelmeye başlayan yarışma programı Türkiye’den de oldukça iyi izlenme rakamlarına ulaşmış durumda.

Yaparsın Aşkım isimli yarışma programında her bölümde toplamda 3 evli çift yarışmacı olarak mücadele ediyor. Çiftler, ve tabi ki büyük ödül araba için kıyasıya mücadele edecek.

Yaparsın Aşkım’a Katılmak İçin

Eşinizle ne kadar uyumlusunuz ? Eşinizle birlikte ekip olabilir misiniz ? Ekip işinde eşinizle başarılı işlere imza atabilir misiniz ? Bu sorulara eğer ki yanıtınız evet ise o zaman siz de Yaparsın Aşkım programında yarışacak çift olabilirsiniz. Yarışmanın kilit noktası eşiniz ile birbiriniz hakkındaki tüm bilgilere hakim olmanız. Ne seviyor ne sevmiyor bunları çok iyi bilmelisiniz. Bu konularda ne kadar çok bilgi sahibi iseniz o kadar çok şansınız artar ve büyük ödül arabaya o kadar çok yaklaşırsınız.

Yaparsın Aşkım’a Başvurunuzu Hemen Yapın

Eşinize yemek konusunda güveniniz tam ise bir oturuşta şu kadar kebap , şu kadar lahmacunu yer. Bunu en iyi ben bilirim diyorsanız ve bu konuda kendinize güveniyorsanız rakiplerinizden bir adım önde demeksiniz. Bu şekilde doğru teklifler vererek büyük ödüle bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Konu yemek değil başka bir şey de olabilir. Mesela: eşiniz kaleye kaç gol atar ? Siz bu konulara da hakim olmalısınız. Yani sadece iş yemekle bitmiyor. Programın ismi adı üzerinde Yaparsın Aşkım. Yeterince açık olsa gerek.

İlker Ayrık Yeniden Ekranlarda

Yarışma programlarının sevilen yüzü İlker Ayrık’la Yaparsın Aşkım’da yarışmak istiyorsanız öncelikle yarışma başvuru formunu eksik bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Bunun için Yaparsın Aşkım Başvuru Formunu hem eşiniz hem de kendiniz ayrı ayrı dolduruyor ve fotoğraflarınızı yüklüyorsunuz. Fotoğrafsız gönderilen başvuruların dikkate alınmayacağını lütfen unutmayın.

Yaparsın Aşkım Başvuru Aşamaları

Öncelikle şunu belirtmekte yarar var. Yarışma çok fazla başvuru alan yarışma ve başvuru formlarında gecikme sayfanın geç açılması, bazen başvuru formunun görüntülenmemesi ve buna benzer sorunlarla karşılaşmak olası şeyler. Lütfen sabır bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirmeye devam edin. Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurun. Başvurunuz gerçekleştikten sonra size sistem referans numarası veriyor bunu mutlaka bir yere not edin. Bu numaranız yarışmaya hak kazandığınız takdirde işine yarıyor.

Başvurular iki aşamalı olarak gerçekleşiyor. Siz başvurunuzu yapıyorsunuz. Ajans başvuruyu alıyor. Bilgilerinizi teyit ediyor. Başvuruları kuraya alıyor ve kazanmanız halinde sizle bilgilerinizi teyit etmek için iletişime geçiyor ve doğru olması halinde başvurunuz onaylanıyor ve kazanmış oluyorsunuz. Bol şanslar…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir