Düşen Kelime Oyunu

Düşen Kelime Oyunu kendine özgü konsepti ile çok kısa bir sürede listelere girmeyi başardı. Her hafta eklenen 100 yeni bölüm ile kendisini oyunculara bağlamayı başardı. Karışık harfler arasından verilen kategori ile alakalı olan kelimeleri bulun ve aşağı düşen harfler bitene kadar pes etmeyin. Düşen Kelime Oyunu tam da size göre bir kelime oyunu!Düşen Kelime Oyunu’nu Play Store ve App Store üzerinde indirip deneyebilirsiniz.

Oyun yapımcısının market açıklaması ise şöyle;

– Tek elle ve hatta tek parmakla oynanabilen pratik ve eğlenceli kelime oyunu
– İnternetsiz ve ücretsiz gizli kelimeleri bulun
– Daha önce oynadığınız kelime oyunlarından farklı, komplike ve çok eğlenceli bir oyun
– Bulduğunuz kelimeler yok olunca harf kutuları aşağı düşüp yeni kelimeler oluşturur
– Tüm kelimeleri bulup kutuları yok edin ve sonraki bölüme geçin.
– Bölümleri geçip ilerledikçe yeni Unvanlar kazanacaksınız.
– Görüntü ve ses efektleriyle zevkli ve rahatlatıcı bir kelime avına çıkınTürkiye’nin en çok sevilen, en hızlı yükselen ve en çok alışkanlık yapan bu kelime oyununu mutlaka yüklemelisiniz.Kelime oyunları arasında gezmeye gerek kalmadı; yayınlandığı 3.gün itibariyle en çok vakit geçirilen ve Trend olan kelime oyunları içinde ilk sıralara yerleşti bile.Ayrıca yayınlandığı ilk günlerde binlerce oyun içinden en popüler kelime oyunları arasında ilk 20’ye girdi. Çok yakında ilk sıralarda göreceğiniz bu muhteşem oyunu yükleyip internetsiz ve ücretsiz olarak beyin egzersizi yapmalısınız.Hem beyin geliştiren hem zevkli kısacası eğlenceli ve faydalı bir oyun.
Oyun oynadıkça kelime hazineniz gelişeceği gibi belki de yeni şeyler de öğrenmiş olacaksınız.

Beyin kıvrımlarını geliştirmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Eşi benzeri olmayan ilk ve tek kelime oyunu Düşen! Kelime oyununu indirip denemek için daha fazla beklemeyin hemen indirip gizli kelimeleri bulmaya başlayın.

Kelimelerin kaybolmasıyla aşağı düşen harf kutuları sayesinde yeni kelimeler oluşuyor ve zincirleme bir oyun haline geliyor işte bu özelliği onu çok farklı, zevkli ve beyin geliştiren bir oyun haline getiriyor.

Her hamlenin düşünülerek bölümlerin hazırlanması programcı için zor ama siz oyuncular için çok eğlenceli.

Bu yeni tarz kelime oyununu mutlaka yükleyip ilk oynayanlardan olmalısınız.
İyi eğlenceler.

Nasıl İndirilir?

Düşen Kelime Oyununu buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca Düşen Kelime Oyununun tüm cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Yorum yapın