Altı Üstü Kelime

Altı Üstü Kelime… Yepyeni bir kelime oyunu tarzı daha. Size verilen ilk kelimeyi kullanarak bu kelimeyi çağıştıran başka kelimeler bulmaya çalışın. Bazen bir harfi bazen ise tüm harfleri değiştirmeniz gerekebilir. Bulamadıysanız pes etmek yok! Size bol kepçeden verilen ipuçları sayesinde yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer klasik oyunlardan bıktıysanız buyrun bir de Altı Üstü Kelimeyi deneyin!

Oyun yapımcısının market açıklaması ise şöyle;

– Altı Üstü Kelime – Kelime Bulmaca Oyunu ve tamamen Türkçe

– Altı Üstü Kelime bağımlılık yaratacak bir kelime oyunu. Zincirin tüm halkalarını tamamla, seviyeleri atla, kelimeler ve deyimler arasındaki bağlantıyı yakala, altınları topla ve genel kültürünü test et.

– Kafa çalıştırıcı kelime çağrışım oyunu, zincirleme reaksiyonu başlatın, altınları toplayın!

– Oyunumuzun en iyi kelime tahmin oyunu olduğunu iddia ediyor ve çok büyük bir kelime haznesi olduğunu belirtiyoruz.

– Altı Üstü Kelime, kelime zinciri şeklinde tasarlanmış, birbiriyle çağrışımlı kelimeleri bulmaya yönelik bir bulmaca oyunudur.

– Kelime Avlamayı seven kullanıcılar için yüzlerce kelime zinciri!

– Kelime tahmin oyunlarına, kelime bulmaca oyunlarına ve kelime türetmeye aşina iseniz bu oyunu çok seveceksiniz!

– Eğer kelimeler ve deyimler arasındaki bağlantıları, çağrışımları keşfetmeyi seviyorsanız bu kelime oyunu tam size göre.

– Altı Üstü Kelime tamamen ücretsizdir ve tüm seviyeler bedavadır!

Nasıl İndirilir?

Altı Üstü Kelime Oyununu buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca Altı Üstü Kelime Oyununun tüm cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Yorum yapın