Yook Artık Bilgi Yarışması

Yook Artık Bilgi Yarışması… Bilgi yarışması sevenler burada mı? Karşınızda 7 farklı oyun kategorisi ve güncel soruları ile mükemmel bir bilgi yarışması oyunu. Hem eğleneceğiniz hem de pek çok yeni bilgiye sahip olacağınız bu oyunda bir çark bulunmakta. Bu çarkın 6 konu başlığı bulunmakta; Genel Kültür, Tarih, Edebiyat, Coğrafya, Sanat ve Spor. Dilerseniz Ortaya Karışık seçeneği ile tüm konuları kapsayan bir yarışmaya da katılabilirsiniz. Sürprizlerle dolu Yook Artık Bilgi Yarışması şimdi tüm mobil platformlarda!

Oyunun Yapımcısının market açıklaması ise şöyle;

Eğlenebileceğiniz ve eğlenirken de yeni bilgiler öğrenebileceğiniz Yook Artık Bilgi Yarışması’nda “Genel Kültür”, “Tarih”, “Edebiyat”, “Coğrafya”, “Sanat” ve “Spor” olmak üzere 6 farklı kategoriden oluşan binlerce soru bulunmaktadır. Oyunda bulunan çarkı isterseniz rastgele çevirin isterseniz de yarışmak istediğiniz kategoriye getirin ve oyuna başlayın. Seçim sizin.

Sorular 4 farklı zorluk seviyesinden oluşmakta ve karışık olarak gelmektedir. Doğru cevap verdiğinizde “Doğru-Yanlış” kategorisinde 10, diğer kategorilerde ise 20 puan kazanırsınız. Yanlış cevap verdiğinizde oyun biter. Emin olmadığınız veya bilmediğiniz sorularda size sunduğumuz jokerlerden istediğinizi kullanabilirsiniz. Bu jokerler “Yüzde 50”, “Soruyu Değiştir” ve “Soruyu Doğru Cevapla” olmak üzere 3 tanedir. Jokeriniz biterse “Joker Kazan” butonuna basarak yeni joker hakları kazanabilirsiniz.

Topladığınız puanlar ile En Yüksek Puan alan ilk 50 kişi arasına girebilir ve daha sonra açıklayacağımız hediyelerden kazanabilirsiniz.

Nasıl İndirilir?

Yook Artık Bilgi Yarışması Oyununu buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca Yook Artık Bilgi Yarışması Oyununun tüm cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Yorum yapın