Çarkıfelek Cevapları Gıda

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Gıda 1 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Gıda

Çarkıfelek Cevapları Böğürtlen
Çarkıfelek Cevapları Tereyağı
Çarkıfelek Cevapları Kabuklu Böcekler
Çarkıfelek Cevapları Kuzu Pirzolası
Çarkıfelek Cevapları Susam Çekirdeği

 

Çarkıfelek Cevapları Kuru Üzüm
Çarkıfelek Cevapları Margarin
Çarkıfelek Cevapları Meyve Suyu
Çarkıfelek Cevapları Yeşil Biber
Çarkıfelek Cevapları Kış Su Kabağı

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Gıda 1 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek Cevapları Gıda 2 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum yapın