Çarkıfelek Cevapları Film 2

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bir Önceki Yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevaplarının Film  1 bölümünü paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Film 2 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Film

Çarkıfelek Cevapları Zafere Hücum
Çarkıfelek Cevapları Gizli Teşkilat
Çarkıfelek Cevapları Bugün Aslında Dündü
Çarkıfelek Cevapları Hayat Güzeldir
Çarkıfelek Cevapları Şahane Hayat

 

Çarkıfelek Cevapları Büyük Budapeşte Oteli
Çarkıfelek Cevapları Büyük Hesaplaşma
Çarkıfelek Cevapları Birkaç Dolar İçin
Çarkıfelek Cevapları İhtiyar Delikanlı
Çarkıfelek Cevapları Arabistanlı Lawrence

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Film 2 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek cevapları Film 3 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın