Çarkıfelek Cevapları Gıda 2

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Gıda 2 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Gıda

Çarkıfelek Cevapları Ananas Suyu
Çarkıfelek Cevapları Yeşil Limon Suyu
Çarkıfelek Cevapları Kabuklu Deniz Ürünü
Çarkıfelek Cevapları Karnabahar
Çarkıfelek Cevapları Yağlı Hamurdan Yapılmış Çörek

 

Çarkıfelek Cevapları Pastırma ve Yumurta
Çarkıfelek Cevapları Pisi Balığı Filetosu
Çarkıfelek Cevapları Alfabe Çorbası
Çarkıfelek Cevapları Haşlanmış Patates
Çarkıfelek Cevapları Sterilize Süt

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Gıda 2 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek Cevapları Gıda 3 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

“Çarkıfelek Cevapları Gıda 2” üzerine bir yorum

Yorum yapın