Çarkıfelek Cevapları Hayvan 2

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Hayvan 2 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Hayvan

Çarkıfelek Cevapları Eğitim Köpeği
Çarkıfelek Cevapları Uzun Kulaklı İspanyol Köpek
Çarkıfelek Cevapları Kutup Samuru
Çarkıfelek Cevapları Kurbağa Yavrusu
Çarkıfelek Cevapları Deniz Aslanı

 

Çarkıfelek Cevapları Afrika Misk Kedisi
Çarkıfelek Cevapları Yavru Horoz
Çarkıfelek Cevapları Bebek Ördek
Çarkıfelek Cevapları Altın Av Köpeği
Çarkıfelek Cevapları Dişi Hindi

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Hayvan 2 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek Cevapları Hayvan 3 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın