Çarkıfelek Cevapları Hayvan

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Hayvan 1 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Hayvan

Çarkıfelek Cevapları Dişi İran Kedisi
Çarkıfelek Cevapları Kanada Kazı
Çarkıfelek Cevapları Kaplumbağa
Çarkıfelek Cevapları Kar Tavuğu
Çarkıfelek Cevapları Kar Leoparı

 

Çarkıfelek Cevapları Kutup Martısı
Çarkıfelek Cevapları Avustralya Yalı Çapkını
Çarkıfelek Cevapları Erkek Geyik
Çarkıfelek Cevapları Domuz Yavrusu
Çarkıfelek Cevapları Firavun Faresi

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Hayvan 1 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek Cevapları Hayvan 2 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum yapın