Brain Test Cevapları (291-300)

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Brain Test. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Brain Test 291-300 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Unico Studio tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Zeka testi ve zeka oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve beyin bulmacalarından hoşlanıyorsan bu ücretsiz oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksin. Çok eğlenceli, ücretsiz ve kurnazca düşünmen gereken bir bulmaca oyunu. Seni düşünmeye zorlayacak, şimdiye kadar yapılmış en komik ve en bağımlılık yapıcı onlarca bilmece seni bekliyor! Oyundaki farklı bilmeceler, aklınıza meydan okuyacak ve alışılmış cevapları sorgulamanızı sağlayacak. Bağımlısı olacağınız bu yaratıcı ve eğlenceli ücretsiz IQ testi ile arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Hadi hazır olun!

Baştan söyleyelim, bu bulmacaları oynarken hem aklını kaçıracak hem de kahkahalara boğulacaksın! Ailen ve arkadaşlarınla bu zekâ bulmacasının tadını çıkarmaya hadi hemen başla! O zaman teste başlamaya ve IQ’nu bulmaya hazır ol!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Brain Test 281-290 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Brain Test 291-300 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Brain Test 291-300 Arası Cevaplar (Yazılı Çözüm)

Brain Test oyununun tüm bölümlerinin detaylı çözümüne buradan ulaşabilirsiniz:

https://braintestcevaplari.com/

Brain Test Cevapları 291 Seviye

Soru
Şu çocuğun suratını bir temizleyiver lütfen!
Cevap
Kenarda bulunan peçeteyi kullanarak çocuğun yüzünü silin. Ardından çocuğu sağa doğru kaydırarak, çocuğun diğer yüzünü de silin.


Brain Test Cevapları 292 Seviye

Soru
Bir yerlerde bir hayalet var! Onu bulmama yardım et!
Cevap
Tuz, şeker veya un dolu çuvalı yerin her tarafı beyaz olana kadar parkeye dökün. Ayak izleri çıkmaya başlayınca çuvalı kenara bırakın ve ayak izlerinin bittiği yere dokunun.


Brain Test Cevapları 293 Seviye

Soru
Hmm, sanki burada bir şeyler doğru değil??
Cevap
Sporcuların bulunduğu platformları üzerinde yazan sayılara göre sıralayın.


Brain Test Cevapları 294 Seviye

Soru
Hangi yol çıkışa gidiyor?
Cevap
Çocuğun elinde bulunan meşaleyi çıkışlara doğru sürükleyin. Sağdaki çıkışın önüne geldiğinde ateş daha güçlü yanmaya başlayacaktır. Bir kaç saniye bu durumda iken meşaleyi orada tutun.


Brain Test Cevapları 295 Seviye

Soru
Bebeğin annesi hangisi?
Cevap
Bebeğin elindeki oyuncak ayıyı aşağıya doğru çekin. Bebek ağlamaya başladığında üzülen kişi bebeğin annesidir.


Brain Test Cevapları 296 Seviye

Soru
Sanki burada yanlış bir şeyler var?!
Cevap
Büyücünün elindeki yay ve oku soldaki elfe verin. Elfin elindeki kazmayı ortadaki cüceye ve cücenin elindeki asayı büyücüye verin.


Brain Test Cevapları 297 Seviye

Soru
Bunu hangisi yapmış olabilir!
Cevap
Duvardaki rafta bulunan saati uyuyan kişinin başına doğru sürükleyin.


Brain Test Cevapları 298 Seviye

Soru
Yiyecek bir şeyler istiyorum.
Cevap
Güneş gözlüğünü iki parmağınız ile ortadan ayırın ardından sağ parçasını iki parmağınızla büyütün. (Tıpkı bir tava gibi olmalı) Hayaletin siyah kısımlarını kenara çekin ve beyaz kısmını tavanın içine yerleştirin. Güneşi tavanın tam ortasına yerleştirin.


Brain Test Cevapları 299 Seviye

Soru
Hey!! Dondurmamı hanginiz yedi?
Cevap
En sağdaki çocuğun yüzünü diğer tarafa doğru çevirin ve yanağındaki çikolata lekesine dokunun.


Brain Test Cevapları 300 Seviye

Soru
Kurtar onu!
Cevap
İki parmağınız ile çarşafın kenarlarına basılı tutarken “Zıpla!” butonuna basın.


Bu yazımızda sizlerle Brain Test 291-300 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Brain Test 301-310 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Brain Test ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.