Brain Test Cevapları (311-320)

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Brain Test. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Brain Test 311-320 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Unico Studio tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Zeka testi ve zeka oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve beyin bulmacalarından hoşlanıyorsan bu ücretsiz oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksin. Çok eğlenceli, ücretsiz ve kurnazca düşünmen gereken bir bulmaca oyunu. Seni düşünmeye zorlayacak, şimdiye kadar yapılmış en komik ve en bağımlılık yapıcı onlarca bilmece seni bekliyor! Oyundaki farklı bilmeceler, aklınıza meydan okuyacak ve alışılmış cevapları sorgulamanızı sağlayacak. Bağımlısı olacağınız bu yaratıcı ve eğlenceli ücretsiz IQ testi ile arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Hadi hazır olun!

Baştan söyleyelim, bu bulmacaları oynarken hem aklını kaçıracak hem de kahkahalara boğulacaksın! Ailen ve arkadaşlarınla bu zekâ bulmacasının tadını çıkarmaya hadi hemen başla! O zaman teste başlamaya ve IQ’nu bulmaya hazır ol!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Brain Test 301-310 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Brain Test 311-320 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Brain Test 311-320 Arası Cevaplar (Yazılı Çözüm)

Brain Test oyununun tüm bölümlerinin detaylı çözümüne buradan ulaşabilirsiniz:

https://braintestcevaplari.com/

Brain Test Cevapları 311 Seviye

Soru
Annem 1 patatesi 25dk da haşlıyorsa, 5 patatesi kaç dakikada haşlar?
Cevap
Patates sayısı, patatesin haşlanma süresini etkilemeyeceğinden cevap: 25 olucak


Brain Test Cevapları 312 Seviye

Soru
Düğmelere bas.
Cevap
Ortadaki sarı düğmeye ve “düğme” yazısına aynı anda dokunun.


Brain Test Cevapları 313 Seviye

Soru
Cevap nedir?
Cevap
Bize verilen ilk 3 denklemi eşitliğin taraflarına göre toplarsak: 2 elma + 2 armut + 2 portakal = 30 olur. Bizden 1 elma + 1 armut + 1 portakal istendiğinden Cevap 15 olacaktır.Brain Test Cevapları 314 Seviye

Soru
Kasanın kapağını aç
Cevap
Sırasıyla; sağ, üst, alt, sol tuşlara dokunun.


Brain Test Cevapları 315 Seviye

Soru
Bu vakayı çözmen gerek dedektif…
Cevap
Önce çalar saate dokunun, ardından saati yerde yatan adama sürükleyin.


Brain Test Cevapları 316 Seviye

Soru
Farenin banyoya ihtiyacı var.
Cevap
İki dirsek borusunu uygun yerlere sürükleyin.


Brain Test Cevapları 317 Seviye

Soru
Hangisi çocuğun gölgesi?
Cevap
Doğru cevap, sağ üstte bulunan gölgedir.


Brain Test Cevapları 318 Seviye

Soru
Sıcaktan çok bunaldı! Yardım et lütfen!
Cevap
Adamın ayağındaki tüm çorapları çıkarın.


Brain Test Cevapları 319 Seviye

Soru
Onu uyandırmama yardım edebilir misin?
Cevap
Kulaklığın kırmızı tarafını aşağı doğru sürükleyin.


Brain Test Cevapları 320 Seviye

Soru
Biri şu zorbayı durdursun!
Cevap
Adamın elindeki kola şişesini patlayana kadar ileri geri oynatın.


Bu yazımızda sizlerle Brain Test 311-320 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Brain Test 321-330 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Brain Test ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.