Brain Test Cevapları (321-330)

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Brain Test. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Brain Test 321-330 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Unico Studio tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Zeka testi ve zeka oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve beyin bulmacalarından hoşlanıyorsan bu ücretsiz oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksin. Çok eğlenceli, ücretsiz ve kurnazca düşünmen gereken bir bulmaca oyunu. Seni düşünmeye zorlayacak, şimdiye kadar yapılmış en komik ve en bağımlılık yapıcı onlarca bilmece seni bekliyor! Oyundaki farklı bilmeceler, aklınıza meydan okuyacak ve alışılmış cevapları sorgulamanızı sağlayacak. Bağımlısı olacağınız bu yaratıcı ve eğlenceli ücretsiz IQ testi ile arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Hadi hazır olun!

Baştan söyleyelim, bu bulmacaları oynarken hem aklını kaçıracak hem de kahkahalara boğulacaksın! Ailen ve arkadaşlarınla bu zekâ bulmacasının tadını çıkarmaya hadi hemen başla! O zaman teste başlamaya ve IQ’nu bulmaya hazır ol!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Brain Test 311-320 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Brain Test 321-330 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Brain Test 321-330 Arası Cevaplar (Yazılı Çözüm)

Brain Test oyununun tüm bölümlerinin detaylı çözümüne buradan ulaşabilirsiniz:

https://braintestcevaplari.com/


Brain Test Cevapları 321 Seviye

Soru
Topu merkeze getirmeye çalış.
Cevap
Topa dokunun ve her çemberin farklı rengine gelince topu durdurun.


Brain Test Cevapları 322 Seviye

Soru
Çocuklar onun evine gitmek istemiyor. :(( Ona yardım et!
Cevap
Öncelikle çocuğun elindeki kılıcı balkabağına sürükleyin. Ardından sağdaki mumu balkabağına koyun.


Brain Test Cevapları 323 Seviye

Soru
Burada kaç tane gerçek hayalet var?
Cevap
Hayaletlerin kostümlerini kenara sürükleyin. Ardından üzerinde 0 yazan çocuğa dokunun.


Brain Test Cevapları 324 Seviye

Soru
Toplanan şekerleri teftiş zamanı. Tüm şekerler anneye, şimdi!
Cevap
Çocukların elindeki şeker kutularını annenin elindeki kutuya koyun. Ardından hayalet kostümlü çocuğun kostümünü kenara çekin. Kalan 3 şekeri de annenin kovasına koyun.


Brain Test Cevapları 325 Seviye

Soru
Hepsini mutlu et.
Cevap
1. sırayı maviler ile doldurun. 2. sırayı soldan sağa iki kırmızı ve bir yeşil ile. 3. sırayı soldan sağa iki sarı ve bir yeşil ile doldurun.


Brain Test Cevapları 326 Seviye

Soru
Tavşan nerede?
Cevap
Soldaki pembe hayvanın iki kulağını aynı anda yukarıya sürükleyin.


Brain Test Cevapları 327 Seviye

Soru
Prensesi bulabilir misin?
Cevap
Sağdaki adamın elindeki kılıcı iki sakallı adamın sakallarına sürükleyin.


Brain Test Cevapları 328 Seviye

Soru
Bu kasayı açmama yardım et!
Cevap
Sırasıyla mavi daire, kırmızı kare, sarı üçgen, yeşil çarpı basın.


Brain Test Cevapları 329 Seviye

Soru
Canavarı durdurun!
Cevap
Canavarın vücudunda kuyruğa yakın kısımdaki vidayı makinenin eksik yerine sürükleyin.


Brain Test Cevapları 330 Seviye

Soru
Sondaki kedi hangisi olmalı?
Cevap
İlk sıradaki sarı kediyi soru işaretli yere sürükleyin.


Bu yazımızda sizlerle Brain Test 321-330 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Brain Test 331-340 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Brain Test ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.