Brain Test Cevapları (281-290)

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Brain Test. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Brain Test 281-290 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Unico Studio tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Zeka testi ve zeka oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve beyin bulmacalarından hoşlanıyorsan bu ücretsiz oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksin. Çok eğlenceli, ücretsiz ve kurnazca düşünmen gereken bir bulmaca oyunu. Seni düşünmeye zorlayacak, şimdiye kadar yapılmış en komik ve en bağımlılık yapıcı onlarca bilmece seni bekliyor! Oyundaki farklı bilmeceler, aklınıza meydan okuyacak ve alışılmış cevapları sorgulamanızı sağlayacak. Bağımlısı olacağınız bu yaratıcı ve eğlenceli ücretsiz IQ testi ile arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Hadi hazır olun!

Baştan söyleyelim, bu bulmacaları oynarken hem aklını kaçıracak hem de kahkahalara boğulacaksın! Ailen ve arkadaşlarınla bu zekâ bulmacasının tadını çıkarmaya hadi hemen başla! O zaman teste başlamaya ve IQ’nu bulmaya hazır ol!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Brain Test 271-280 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Brain Test 281-290 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Brain Test 281-290 Arası Cevaplar (Yazılı Çözüm)

Brain Test oyununun tüm bölümlerinin detaylı çözümüne buradan ulaşabilirsiniz:

https://braintestcevaplari.com/

Brain Test Cevapları 281 Seviye

Soru
Bu balıklardan hangisi en büyük acaba??
Cevap
Sağ tarafta bulunan kırmızı balığı oltanın ucuna sürükleyin.


Brain Test Cevapları 282 Seviye

Soru
4’ün üzerindeki sayı nedir?
Cevap
Cevap:5 olacak.


Brain Test Cevapları 283 Seviye

Soru
Eyvah! Polis adama ceza kesmeden yardım et lütfen!
Cevap
Sağ üst köşede bulunan ampulü arabanın yanmayan farına sürükleyin.


Brain Test Cevapları 284 Seviye

Soru
Yan görünümü üst görünüme göre ayarlayabilir misin?
Cevap
Alttaki şekilleri üstteki görünümün tam hizasına gelecek şekilde ayrı ayrı sola doğru sürükleyin.


Brain Test Cevapları 285 Seviye

Soru
6. şekildeki deseni çiz.
Cevap
Yatay orta üçlüden en soldakini ve ortadakine dokunun.


Brain Test Cevapları 286 Seviye

Soru
Ali’nin evde kalıp ödevini bitirmesi gerek…
Cevap
Öncelikle çocuğu evin kapısı açıkken içeri sürükleyin. Ardından evin kapısını evin dışına sürükleyin.


Brain Test Cevapları 287 Seviye

Soru
Tekir yine çok aç ve tüm balıkları yemek istiyor…
Cevap
Kediyi en küçük balıktan başlayarak küçükten büyüğe doğru tüm balıklara doğru sırasıyla sürükleyin.


Brain Test Cevapları 288 Seviye

Soru
Berke’nin annesi artık onun sağlıklı beslenmesini istiyor.
Cevap
Çocuğu 3 sütün arasından sadece sağlıklı yiyeceklere gelecek şekilde sağa sola sürükleyin. Çocuğa asla hamburger ya da çikolata yedirmeyin.


Brain Test Cevapları 289 Seviye

Soru
Laf aramızda bu komşuların arası biraz limoni. Birbirleriyle karşılaşmadan apartmana girmelerini sağlayabilir misin?
Cevap
Yolun kenarında bulunan kaya ve varili iki kişinin yolunun üzerine getirin. Daha sonra sırasıyla bu nesneleri çekerek bu kişilerin birbirlerine denk gelmeden apartmana girmelerini sağlayın.


Brain Test Cevapları 290 Seviye

Soru
Aslında bu ayılardan biri gerçek değil, ama hangisi?
Cevap
Sağ tarafta bulunan bal kavanozunu sırasıyla ayıların ağzına doğru sürükleyin. Yüzünü ekşiten ayıya dokunun.


Bu yazımızda sizlerle Brain Test 281-290 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Brain Test 291-300 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Brain Test ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.