Brain Test Cevapları (301-310)

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Brain Test. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Brain Test 301-310 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

TÜM BRAIN TEST CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Unico Studio tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Zeka testi ve zeka oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve beyin bulmacalarından hoşlanıyorsan bu ücretsiz oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksin. Çok eğlenceli, ücretsiz ve kurnazca düşünmen gereken bir bulmaca oyunu. Seni düşünmeye zorlayacak, şimdiye kadar yapılmış en komik ve en bağımlılık yapıcı onlarca bilmece seni bekliyor! Oyundaki farklı bilmeceler, aklınıza meydan okuyacak ve alışılmış cevapları sorgulamanızı sağlayacak. Bağımlısı olacağınız bu yaratıcı ve eğlenceli ücretsiz IQ testi ile arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Hadi hazır olun!

Baştan söyleyelim, bu bulmacaları oynarken hem aklını kaçıracak hem de kahkahalara boğulacaksın! Ailen ve arkadaşlarınla bu zekâ bulmacasının tadını çıkarmaya hadi hemen başla! O zaman teste başlamaya ve IQ’nu bulmaya hazır ol!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Brain Test 291-300 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Brain Test 301-310 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Brain Test 301-310 Arası Cevaplar (Yazılı Çözüm)

Brain Test oyununun tüm bölümlerinin detaylı çözümüne buradan ulaşabilirsiniz:

https://braintestcevaplari.com/

Brain Test Cevapları 301 Seviye

Soru
Sütü hangi çocuk döktü?
Cevap
Sağ arkada bulunan mavi kutuyu kenara çekin ve kediye dokunun.


Brain Test Cevapları 302 Seviye

Soru
Iyyy! Bu maymun kokuyor!
Cevap
Sağ tarafta bulunan taşları, yukarıdaki içi su dolu kabın içerisine bırakın.


Brain Test Cevapları 303 Seviye

Soru
Sence hangisi gerçek bir kahraman?
Cevap
Tepedeki çocuğu sol tarafa doğru sürükleyerek düşmesini sağlayın. Onu yakalayan kişi gerçek kahramandır.


Brain Test Cevapları 304 Seviye

Soru
Mavi büyücünün kazanması gerek!
Cevap
Mavi büyücünün elindeki çubuğu yukarı çekerek, siyah büyücünün tepesindeki şamdana denk getirin. 2 atış sonunda şamdan siyah büyücünün kafasına düşecektir.


Brain Test Cevapları 305 Seviye

Soru
Bu gürültüye dayanamıyorum!
Cevap
Adamın çaldığı saksafonun nota çıkan kısmına bir kaç saniye basılı tutun.


Brain Test Cevapları 306 Seviye

Soru
Hangi yumurta çiğ?
Cevap
4 yumurtayı teker teker yukarıya sürükleyip bırakın. Dağılan yumurta çiğdir.


Brain Test Cevapları 307 Seviye

Soru
Hale saçını mora boyatmak istiyor.
Cevap
Sol taraftaki kapağı açın. İçerisindeki mavi boyayı sağdaki kırmızı boyanın üzerine sürükleyin. Oluşan mor boyayı Hale’nin saçına sürükleyin.


Brain Test Cevapları 308 Seviye

Soru
Sırayla hepsine dokun: Çocuk-Tavşan-Kuş-Lama-Tavuk-Kedi
Cevap
Sizden istenildiği gibi sırasıyla Çocuk-Tavşan-Kuş-Lama-Tavuk-Kedi ‘ye dokunun. Tavuk için taşı kenara çekin.


Brain Test Cevapları 309 Seviye

Soru
Hangisi gerçek dondurma?
Cevap
4 dondurmayı da ayrı ayrı güneşe sürükleyip biraz bekleyin. Sağ üstteki dondurma belli bir zaman sonra eriyecek.


Brain Test Cevapları 310 Seviye

Soru
Bu iki sıvıyı karıştırman gerek.
Cevap
Tüpün ağız kısmına basılı tutarken cihazınızı sallayın.


Bu yazımızda sizlerle Brain Test 301-310 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Brain Test 311-320 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Brain Test ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.