Çarkıfelek Cevapları Ülke 4

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bir önceki yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Ülke 3 bölümü paylaştık. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Ülke 4 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Ülke

Çarkıfelek Cevapları 31 Kuzey Kore
Çarkıfelek Cevapları 32 Arnavutluk
Çarkıfelek Cevapları 33 Saint Kitts ve Nevis
Çarkıfelek Cevapları 34 Solomon Adaları
Çarkıfelek Cevapları 35 Yunanistan

 

Çarkıfelek Cevapları 36 Danimarka
Çarkıfelek Cevapları 37 Türkmenistan
Çarkıfelek Cevapları 38 Güney Afrika Cumhuriyeti
Çarkıfelek Cevapları 39 Çek Cumhuriyeti
Çarkıfelek Cevapları 40 Rusya Federasyonu

 

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Ülke 4 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek cevapları Ülke 5 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum yapın