Çarkıfelek Cevapları Ülke 3

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bir önceki yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Ülke 2 bölümü paylaştık. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Ülke 3 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Ülke

Çarkıfelek Cevapları 21 Bangladeş
Çarkıfelek Cevapları 22 Saint Vincent ve Grenadinler
Çarkıfelek Cevapları 23 Yeşil Burun
Çarkıfelek Cevapları 24 Güney Kore
Çarkıfelek Cevapları 25 Ekvator Ginesi

 

Çarkıfelek Cevapları 26 Kosta Rika
Çarkıfelek Cevapları 27 Bulgaristan
Çarkıfelek Cevapları 28 Güney Osetya
Çarkıfelek Cevapları 29 Papua Yeni Gine
Çarkıfelek Cevapları 30 Liechtenstein

 

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Ülke 3 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek cevapları Ülke 4 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum yapın