Çarkıfelek Cevapları Ülke 2

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bir önceki yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Ülke 1 bölümü paylaştık. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Ülke 2 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Ülke

Çarkıfelek Cevapları 11 Marshall Adaları
Çarkıfelek Cevapları 12 Transdinyeste
Çarkıfelek Cevapları 13 Venezuela
Çarkıfelek Cevapları 14 Amerika Birleşik Devletleri
Çarkıfelek Cevapları 15 Fildişi Sahilleri

 

Çarkıfelek Cevapları 16 Gine Bissau
Çarkıfelek Cevapları 17 Sao Tome ve Principe
Çarkıfelek Cevapları 18 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Çarkıfelek Cevapları 19 Afganistan
Çarkıfelek Cevapları 20 Moğolistan

 

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Ülke 2 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek cevapları Ülke 3 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum yapın