Çarkıfelek Cevapları Ülke

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Çarkıfelek Cevapları Ülke sizlerle.

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Ülke

Çarkıfelek Cevapları 1 Birleşik Arap Emirlikleri
Çarkıfelek Cevapları 2 Endonezya
Çarkıfelek Cevapları 3  Orta Afrika Cumhuriyeti
Çarkıfelek Cevapları 4 El Salvador
Çarkıfelek Cevapları 5 Dominik Cumhuriyeti

 

Çarkıfelek Cevapları 6 Azerbaycan
Çarkıfelek Cevapları 7 Kıbrıs Cumhuriyeti
Çarkıfelek Cevapları 8 Avustralya
Çarkıfelek Cevapları 9 Kongo Demokratik Cumhuriyeti
Çarkıfelek Cevapları 10 Makedonya Cumhuriyeti

 

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Ülke 1 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek cevapları Ülke 2 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın