Çarkıfelek Cevapları Ülke 5

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bir önceki yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Ülke 4 bölümü paylaştık. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Ülke 5 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Ülke

Çarkıfelek Cevapları 41 Beyaz Rusya
Çarkıfelek Cevapları 42 Suudi Arabistan
Çarkıfelek Cevapları 43 Çin Halk Cumhuriyeti
Çarkıfelek Cevapları 44 Trinidad ve Tobago
Çarkıfelek Cevapları 45 Antiuga ve Barboda

 

Çarkıfelek Cevapları 46 Yeni Zelanda
Çarkıfelek Cevapları 47 Burkina Faso
Çarkıfelek Cevapları 48 Sierra Leone
Çarkıfelek Cevapları 49 Batı Sahra
Çarkıfelek Cevapları 50 Somaliland

 

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Ülke 5 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek cevapları Ülke 6 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum yapın