Skillz-Mantık ve Zeka Oyunu Cevapları (1-20)

İşte size yepyeni ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun; Skillz Mantık ve Zeka Oyunu. Size verilen bölümleri zekanızı ve işlem yeteneğinizi kullanarak bitirin. Skillz Mantık ve Zeka Oyunu Cevapları için doğru yerdesiniz.

Hafıza becerilerinizi test etmek ya da biraz beyin jimnastiği yapmak mı istiyorsunuz? Bu eğlenceli hafıza oyunu; hafızanızı ve hızınızı geliştirir, daha iyi bir tahmin yeteneği kazandırır, renkleri ayırt edebilmenizi sağlar ve daha neler neler… Beyninizi tam anlamıyla test eden eğlenceli bir mantık oyunu sizleri bekliyor.

Bu mantık oyunu, aynı zamanda bir beceri testi olduğu için her yaş grubuna hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, reflekslerinizi de test edebilirsiniz. Farklı türlerde, eğlenceli bulmacalar yer almaktadır. Puanlar kazanın ve seviyeler atlayın. Keyifle oynayacağınız eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun.

Beyin jimnastiği yapmanıza yardımcı olacak Skillz Mantık ve Zeka Oyununun cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Size kolaylık sağlaması için cevapları video halinde hazırladık. Bu yazımızda Skillz Mantık ve Zeka Oyunu Cevapları (1-20) sizler için yayınlıyoruz.

SKİLLZ MANTIK VE ZEKA OYUNU CEVAPLARI (1-10)

1. BÖLÜM

2. BÖLÜM

3. BÖLÜM

4.BÖLÜM

https://youtu.be/jrpgnYpdGUY

5. BÖLÜM

https://youtu.be/l9ZV0shEWJQ

6. BÖLÜM

7.BÖLÜM

8. BÖLÜM

9.BÖLÜM

10. BÖLÜM

 

SKİLLZ MANTIK VE ZEKA OYUNU CEVAPLARI (11-20)

11. BÖLÜM

12. BÖLÜM

13. BÖLÜM

14. BÖLÜM

15. BÖLÜM

16. BÖLÜM

17. BÖLÜM

18.BÖLÜM

19. BÖLÜM

20. BÖLÜM

 

Skillz Mantık ve Zeka Oyunu Cevapları (1-20) cevaplarımız bu şekildeydi. Bir sonraki yazımız olan Skillz Mantık ve Zeka Oyunu Cevapları (21-40) için tıklayın. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

“Skillz-Mantık ve Zeka Oyunu Cevapları (1-20)” üzerine 2 yorum

Yorum yapın