Hadi ipucu | 20 Ocak 2019 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 19 Ocak 2019 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 20 Ocak 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi BiP’in katkılarıyla bu akşam 20.30’da!
Ödül BiP’ten 50.000 TL🤩
Nasılsınız sevgili hadiciler? Pazar gününüz güzel geçiyor mu?🤗 Mesajlarımızda, yorumlarımızda, fotoğraf ve story’lerimizde severek kullandığımız emojilerin ilk kez 1999 yılında hayatımıza girdiğini biliyor muydunuz?🤔 Pazar akşamının ipucu emojilerden geliyor.😋 Tarihte kullanılan ilk emoji nedir?🧐🙄 Hadi tahminlerini yorumlarda paylaş!🙃

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 20 Ocak 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : GÜLEN YÜZ

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir