Riddle Master Cevapları Level 7

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Riddle Master. Size verilen 2 görsel arasından size sorulan sorunun cevabını bulun. Riddle Master Level 7 Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen iki resmi dikkatlice inceleyin. Size sorulan sorunun cevabını bulmak için resimlerde yer alan nesneleri kullanın. Ardından her bir level için sorulan tüm soruların cevaplarını bulun ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Ruby Oyun ve Yazılım Danışmanlık tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:

Do you want to test your IQ?
Riddle Master is the #1 IQ Puzzle Game. Solve all tricky questions and test your brain power!
Can you solve them all?

IQ’nuzu test etmek ister misiniz?
Bilmece Master # 1 IQ Bulmaca Oyunu.
Tüm zor soruları çözün ve beyin gücünü test! Hepsini çözebilir misin?

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Riddle Master Level 6 Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Riddle Master Level 7 Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Riddle Master Level 7 Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:
Who has a bad stomach?
Who has a pet?
Find Hidden Objects
Find Hidden Words
What is strange here?
Who is a thief?
Who is on the wrong queue?

Bu yazımızda sizlerle Riddle Master Level 7 Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Riddle Master Level 8 Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.