Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler Cevapları

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Wordmoji. Size verilen emojilerden yararlanarak o kategori ile alakalı olan kelimeleri bulun. Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen emojileri dikkatlice inceleyin ve 12 bölümden oluşan her bir kategori ile alakalı olan kelimeyi ya da nesneyi bulun. Keyifli dakikalar geçirin, anahtarları toplayın ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Oyunda yer alan bölümler:
Filmler
Diziler
League of Legends
Edebiyat
Oyunlar
Anime
Diğer

Stratera Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Wordmoji popüler kültür tahmin ve bulmaca oyunudur. Amacınız verilen emojileri kullanarak film, dizi, anime, kitap, oyun veya başka bir popüler kültür öğesi kategorisinde, soruya özel verilen emojileri kullanarak tahminde bulunmaktır.

Oyunda size 2 ile 6 emoji ve tahmin etmenizi istediğimiz kelimenin uzunluğunu size vererek, bu kelimeyi tahmin etmenizi istiyoruz!

Oyunda her pakette 12 soru içeren 30’dan fazla farklı konu ve zorluk seviyesi var ve her hafta sonu yeni soru paketleri ekliyoruz.

Güncel bilgi yarışması paketleri ve trivia kategorileri;
– Popüler Filmler
– Popüler TV Şovları
– Bilim kurgu filmleri
– Kahramanlar ve Çizgi Romanlar
– Fantastik Filmler
– Popüler Romanlar
– Hollywood Filmleri
– Klasik Romanlar
– Animasyonlar
– Altkültür Animasyonları
– Alt Kültür Filmleri
– HER HAFTA SONDA YENİ KATEGORİLER!

Yarısını tamamladığınız her paket için bir anahtar ve tamamını bitirdiğiniz her paket için +5 ipucu alacaksınız. Ayrıca ödüllü reklamları izleyerek ipuçları alabilirsiniz.

Sıkıştıysanız, endişelenmeyin, en sevdiğiniz sohbet uygulamasında soruyu arkadaşlarınızla emoji olarak paylaşabilirsiniz. Çünkü emojiler harika ve her yerde çalışıyorlar 🙂

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları hem yazılı hem de video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Wordmoji Bleach Karakterleri 2 Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler Cevapları (Yazılı Çözüm)

Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 1: Miss Kobayashis Dragon Maid
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 2: Monthly Girls Nozaki-Kun
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 3: This Art Club Has A Problem
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 4: Bartender
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 5: Blend S
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 6: Candy Candy
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 7: Yuru Camp
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 8: Fruits Basket
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 9: Its Difficult To Love An Otaku
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 10: And You Thought There Is Never A Girl Online
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 11: Kanohana Kitan
Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler 12: Sernyuu Girl

Bu yazımızda sizlerle Wordmoji Yaşamdan Kesit Animeler Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Wordmoji Fairy Tail Karakterleri Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.