Hadi ipucu | 30 Eylül 2018 20:30 Büyük Ödül 50.000 TL

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 29 Eylül 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 30 Eylül 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

50.000 TL büyük ödüllü Hadi 30 Eylül Pazar günü 20.30’da! 🎉💃🕺🏻🎊Büyük ipucu Paycell’de, kampanyalar sayfasında. 🤳🤩Uygulamayı indir, fırsatlar alanındaki kampanyalara git. Yarışmada avantajlı ol. 💪🏻😍😍

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 30 Eylül 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : Cevap için alttaki videodaki adımları takip etmelisiniz;

 

 

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Bugün akşam düzenlenen Hadi Bilgi Yarışması ne yazık ki teknik sıkıntılar yüzünden iptal edildi. Aslında yarışma çok iyi başlamıştı. Fakat 2. ve 3. sorulardan itibaren bir çok yarışmacının ekranları donmaya başladı. Hatta yine bir çok yarışmacı cevap için şıklardan birisine basmasına rağmen sistem bunu işaretlemedi.

Bu yüzden yarışanların büyük kısmı otomatik olarak elenmiş oldu. Hadi Turkcell tarafından hazırlanan bir oyun ve altyapısı da bizce daha sağlam olmalıydı. Umarız bundan sonraki yarışmalarda bu tarz sıkıntılar yaşamayız. Bu arada aynı yarışma 50.000TL yerine 60.000TL olarak yakın bir zamanda tekrar yapılacak. Bunu açıkladıklarında sayfalarımızdan öğrenebileceksiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir