Hadi ipucu | 29 Eylül 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 28 Eylül 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 29 Eylül 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bu akşam 20:30’da.
‘Geldim, gördüm, yendim’ sözünü hepimiz duymuşuzdur. 🧐Yani meşhur ”Veni vidi vici”😎 Peki kim tarafından nerede söylendiğini biliyor muyuz?🤔 Tokat’ın Zile ilçesinde söylenmiş 🙈Nerede söylendiği bizden geldiğine göre kimin söylediği de sizden gelsin 😉🙃🤓

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 29 Eylül 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : Julius Sezar

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir