Hadi ipucu | 29 Kasım 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 29 Kasım 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 29 Kasım 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bu akşam Tadım’ın katkılarıyla 20.30’da!
Ödül Tadım’dan 20.000 TL 🤩
Kuru yemişler protein, vitamin ve mineral açısından çok zengin gıdalardır. Bugünkü ipucumuz böyle bir kuru yemişten geliyor. Dizi veya maç izlerken çokça tüketilen, yedikçe bağımlılık yapıp bırakılamayan kuru yemişin hangisi olduğunu bilen var mı?🙄🤔

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 29 Kasım 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : ÇEKİRDEK

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir