Find Differences Detective Campus Boy Cevapları

İşte size yepyeni bir oyun; Find The Differences – The Detective Oyunu. Klasik oyunlarına göre daha biraz daha değişik bir sisteme sahip olan Find The Differences The Detective oyununda amacınız, size verilen odalarda ipuçlarını bulmak ve bir sonraki bölüme geçmek. Find The Differences – The Detective Oyunu Cevapları için doğru yerdesiniz.

Dedektif, bazı zor vakaları çözmeniz gerekiyor. Birden fazla soruşturmanın, her birinin yakalanması, zorlukları ve sürprizleri yakalamak için kendine özgü kaçakları olan arsaya çekileceksiniz. Oyuncuların, diğer iki benzer görüntü arasında belirli sayıdaki farklılıkları bulmaları ve bunları kullanarak bölümleri tamamlamaları gerekmektedir.

Sınırlı bir sürede 5 ipucunu bulun. Şu anda çözülecek 20 vaka ve sürekli gelen güncellemeler ile yeni vakalar! 1000’den fazla farklı bulmaca! Ayrıca bir ipucu sağlamak için ipucu seçeneğini kullanabilirsiniz!

Özellikle görsel zeka ve İngilizce egzersizi için birebir olduğunu düşündüğümüz Find The Differences-The Detective Oyunu Cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Bir önceki yazımızda Find The Differences-The Detective Cheating Husband Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda Find The Differences-The Detective Oyunu: Campus Boy Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. Sizlere kolaylık olması açısından bu oyunun cevaplarını video çözüm olarak hazırladık. İyi Seyirler!

 

Find The Differences-The Detective Campus Boy Cevapları

https://www.youtube.com/watch?v=s6vdi16pIbs

 

Bu yazımızda sizlerle Find The Differences-The Detective Campus Boy Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Find The Differences-The Detective Office Love Affair Cevapları  cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

“Find Differences Detective Campus Boy Cevapları” üzerine 2 yorum

Yorum yapın