Hadi ipucu | 18 Şubat 2019 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 18 Şubat 2019 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 18 Şubat 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi, Marshall Özel Yarışması ile 20:30’da!
Ödül Marshall’dan 15.000 TL🤩
Evinizin duvarlarında nasıl renklerden hoşlanırsınız? Daha canlı renkler mi yoksa daha sade renkler mi?🌈🎨 Tabi bunların silikonlu, su bazlı ve silinebilir gibi özellikleri de vardır. Peki bu özelliklere sahip olan şey ne olabilir hadici? 🤔🙄

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 18 Şubat 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : BOYA

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.