Hadi ipucu | 18 Şubat 2019 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 17 Şubat 2019 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 18 Şubat 2019 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bugün 12.30’da!
İpucumuz unutulmaz bir Yeşilçam sahnesinden geliyor.🎞 Tarkan film serisinde dev ahtapotun Tarkan’ı öldürmeye çalıştığı sahneyi hatırlıyor musunuz sevgili hadiciler?🙋🏽‍♂️🙋🏼‍♀️
Peki bu sahnenin yer aldığı filmle ilgili neler biliyoruz?🙄🤔

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 18 Şubat 2019 12:30

Hadi ipucu cevabı : TARKAN VİKİNG KANI – KARTAL TİBET – 1971 YAPIMI – YÖNETMEN : MEHMET ASLAN

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.