Hadi ipucu | 12 Kasım 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 11 Kasım 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 12 Kasım 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bugün 12.30’da!
Gemiyle dünya turuna çıkmak çoğumuzun hayalidir. 😇 Sadun Boro bu hayali, yelkenliyle gerçekleştiren ilk Türk denizcidir. 🌊⛵️ Bugünkü ipucumuz ise dünya turunda Sadun Baro’ya eşlik eden evcil dostu hakkında. Yelkenliyle dünya turu yapan ilk Türk denizci olan Sadun Boro’ya eşlik eden evcil hayvanı hangisiydi? 🤔

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 12 Kasım 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : KEDİ

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir