Hadi ipucu | 11 Kasım 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 11 Kasım 2018 11:11 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 11 Kasım 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bu akşam 20.30’da! 
Ödül n11 katkılarıyla 55.500 TL 💸😍 İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenlik çok önemli!🔒 Haftanın son ipucu da alışveriş sitelerinden geliyor. 🛍☺ Peki sizce alışverişin güvenli olduğu internet sitelerinde, site adresinin yazdığı yerde hangi simge bulunur? 🙄🙄

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 11 Kasım 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : KİLİT SİMGESİ

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir