Hadi ipucu | 07 Aralık 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 06 Aralık 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 07 Aralık 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Paycell’le çifte kazançlı hadi bu akşam 20.30’da!

Ödül Paycell’den 30.000 TL 🤩

Kahramanmaraş, Kurtuluş Savaşı’ndan sonra İstiklal Madalyası’yla ödüllendirilerek “Kahraman” unvanını almıştır. Meşhur dondurmasını sevmeyenimiz yoktur. 🍦😋 Ama bugünkü ipucumuz; Kahramanmaraş’ın plakası!🚦🚗 Paycell kart numaralarının da ilk iki hanesini oluşturan bu numarayı bilen Hadiciler burada mı?🙄🤔

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 07 Aralık 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : 46

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir