Hadi ipucu | 06 Aralık 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 06 Aralık 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 06 Aralık 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bu akşam SUPERCAM’in katkılarıyla 20.30’da!

Ödül SUPERCAM’den 30.000 TL🤩

Like mıknatısı bir selfie’nin, bıkmadan tekrar tekrar izlediğimiz filmlerin ve evde yokken hissettiğimiz güvenin baş aktörü o!😎 Bugünkü ipucumuz da kamerayla alakalı.📷 Bir kutuya açılan delikle dışarıdaki görüntünün içeriye ters olarak yansıtıldığı “kameranın atası” kabul edilen aletin adını bilen var mı?🙄 İşinizi biraz daha kolaylaştırmak için “İğne Deliği Kamera” nın diğer adı desek? 🙃😉

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 06 Aralık 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : PİNHOLE

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir