Çarkıfelek Cevapları Sport 2

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bir önceki yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevaplarının Sport 1 bölümünü paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Sport 2 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Sport

Çarkıfelek Cevapları Basketbol Oynamak
Çarkıfelek Cevapları Kart Oyunları
Çarkıfelek Cevapları Havada Disk Vurma
Çarkıfelek Cevapları Kayak Kayma
Çarkıfelek Cevapları Planörcülük

 

Çarkıfelek Cevapları Basketbol
Çarkıfelek Cevapları Satranç Oynamak
Çarkıfelek Cevapları Kelebek Yüzüş
Çarkıfelek Cevapları Paraşütle Atlama
Çarkıfelek Cevapları Tekerlekli Paten Kayma

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Sport 2 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek Cevapları Sport 3 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir