Çarkıfelek Cevapları Atasözü

Yılların yarışma ve eğlence programının mobil oyunuyla sizlerle birlikteyiz. Çarkıfelek artık mobil cihazlarda eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız çarkı döndürerek gelen puanlarla harfleri tahmin etmek. Birçok farklı kategoride söz veya terimlerin bulunduğu oyunun bugünkü bölümünde ülkelerin cevaplarını paylaşacağız. Bu yazımızda ise Çarkıfelek Cevapları Atasözü 1 bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

Oyunda karşımıza çıkan bölümler seviye seviye ayrılmadığı için tek bir sıra halinde düşünmeden soruları çözmeye çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle paylaştığımız bütün cevapları inceleyerek karşınıza çıkan bölümün hangi cevaba ait olduğunu bulmaya çalışmanız gereklidir. Bu eğlenceli oyun ile hem bilgilerinizi geliştirebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çarkıfelek Cevapları Atasözü

Çarkıfelek Cevapları Yalancının evi yanmış kimse inanmamış.
Çarkıfelek Cevapları İti an çomağı hazırla.
Çarkıfelek Cevapları Son gülen iyi güler.
Çarkıfelek Cevapları Aslan yattığı yerden belli olur.
Çarkıfelek Cevapları Eleştiri hakkı çalışmaktan doğar.

 

Çarkıfelek Cevapları Fala inanma falsız kalma
Çarkıfelek Cevapları Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır.
Çarkıfelek Cevapları Peyniri olan adam zengin adam
Çarkıfelek Cevapları Her horoz kendi çöplüğünde öter.
Çarkıfelek Cevapları Dervişin fikri neyse zikri de odur.

Bu yazımızda sizlerle Çarkıfelek Cevapları Atasözü 1 bölümünü paylaştık. Bir sonraki yazımızda Çarkıfelek Cevapları Atasözü 2 bölümünü öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Yorum yapın