Yeni Gelin Cevapları

Dizi oyunlarının popüler olduğu mobil marketlerde yine popüler olan bir oyunun cevaplarını vermeye başlıyoruz. Yeni Gelin dizisi Show TV de yayınlanan popüler bir dizi. Biz de bu dizi için yapılan Yeni Gelin Bilgi Yarışması Cevapları vermeye çalışacağız. Kısacası tüm Yeni Gelin Cevapları bu sayfalarda olacak. Gelen isteklere göre cevapları vermeye devam edeceğiz.

Yeni Gelin Cevapları için bu yazımızda bulunan Yeni Gelin Soruları ise şu şekilde; Asiye’nin memleketi neredir, Bella hangi ülkede doğmuştur, Bella’nın annesinin ismi nedir, Şirin hangi şarkılardan söylememiştir, Feride Hilal Akın’ın gerçek hayatta mesleği nedir, Kamilla’nın danasının adı nedir, Ağa’nın ilk karısının adı nedir, Dizinin başrol oyuncularından birisi olan Bella’nın gerçek adı nedir, Kalendar Ağa’nın erkek kardeşinin adı nedir, Hazar’ın gerçek annesi kimdir.

Yeni Gelin Bilgi Yarışması Cevapları

Asiye’nin memleketi neredir : KARADENİZ
Bella hangi ülkede doğmuştur : İSPANYA
Bella’nın annesinin ismi nedir : KAMİLLA
Şirin hangi şarkılardan söylememiştir : ERİK DALI
Feride Hilal Akın’ın gerçek hayatta mesleği nedir : ŞARKICI-OYUNCU
Kamilla’nın danasının adı nedir : DANABELLA
Ağa’nın ilk karısının adı nedir : MÖHTEBER
Dizinin başrol oyuncularından birisi olan Bella’nın gerçek adı nedir : JESSICA MAY
Kalendar Ağa’nın erkek kardeşinin adı nedir : MÜSELLİM
Hazar’ın gerçek annesi kimdir : ASİYE

Yeni Gelin Cevapları için ilk adımı attık. Sizlerle 10 soru-cevap paylaştık. Sorular karışık geldiği için belli bir sıraları yok. O yüzden Yeni Gelin Cevaplarını sorulara bakarak çözebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Takip etmeyi unutmayın. Ayrıca mobil uygulamamızı da bu adresten indirebilir ve tüm cevapları cebinizden takip edebilirsiniz.

“Yeni Gelin Cevapları” üzerine 3 yorum

Yorum yapın