Wow Search Finlandiya Cevapları (Turku Kalesi)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Wow Search. Verilen kategoriye ait kelimeleri karışık harfler arasından bulun. Wow Search Finlandiya-Turku Kalesi cevapları için en doğru yerdesiniz.

En popüler kelime oyunlarından biri olan WOW (Words of Wonders)’ın yapımcılarından mükemmel bir oyun daha: Wow Search. Sözcük avı dediğimiz bulmaca tarzında geliştirilen oyunda bölümleri tamamlayarak daha zor bölümlere yelken açın.

Fugo Games tarafından geliştirilen oyunda Avustralya, Finlandiya ve İspanya başlangıç ülkeleri olmak üzere pek çok ülke ve onlarca bölüm bizi bekliyor. Bu yazımızda Finlandiya ülkesinin cevaplarını sizle paylaşıyoruz. Bu oyunda amaç verilen kategori ile alakalı olan kelimeleri karışık verilen harf kümesinde bulmak. Aşağıdan yukarıya, yukarıdan aşağı, sağdan sola, soldan sağa ve çapraz olarak yerleştirilmiş bu kelimeler insanı bir hayli zorluyor. Bulamadığınız bir kelime olduğu zaman 30 paralık bir harf açma ya da 100 paralık kelimeyi bulma jokerlerini kullanabilirsiniz. Oyun içi paranız bittiği vakit günlük gelen çarktan para kazanabilirsiniz. Oyunda Avustralyanın 3 diğer tüm ülkelerin 5 alt bölümü bulunmakta ve her bölümde 12 seviye çözülmeyi beklemekte. Biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi bölümün ve seviyelerin yer aldığını belirttik. Görsel zekâ açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Wow Search Finlandiya (Suomenlinna) Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Wow Search Finlandiya (Turku Kalesi) Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Wow Search Finlandiya Cevapları (Turku Kalesi)

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 1 – Çöl

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 2 – Gececi Hayvanlar

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 3 – Evcil Hayvan İsimleri

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 4 – Binicilik

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 5 – Tırmanan Hayvanlar

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 6 – Yeşil Meyveler

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 7 – … Zeytin

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 8 – Takılan Şeyler

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 9 – Aydınlatma

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 10 – Atılır

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 11 – Masaj

Wow Search Finlandiya Turku Kalesi 12 – Komplo Teorileri

 

Bu yazımızda sizlerle Wow Search Finlandiya (Turku Kalesi) Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Wow Search Finlandiya (Uspenski Katedrali) Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Wow Search ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

“Wow Search Finlandiya Cevapları (Turku Kalesi)” üzerine bir yorum

Yorum yapın