Wow Guru Gize Piramitleri Cevapları

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Wow Guru. Words of Wonders yapımcılarından yepyeni bir kelime oyunu. Wow Guru Gize Piramitleri Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen açıklamaları okuyun ve aşağısında yer alan karışık harf destesinde, harfleri birleştirerek sizden istenen kelimeleri bulun yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Fugo Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Words of Wonders: Kelime Oyunu ve Words of Wonders: Search geliştiricilerinden yepyeni bir kelime oyunu. Dünyanın harikalarını dolaşın, kelimeleri bulun ve dilinizin Gurusu olun!

– Klasik bulmacalara şık bir yaklaşım
– Harfleri birleştirip bölümlerde ilerledikçe zorluklarla dolu bir trivia oyunu
– Bilginizi sözlüklere ve ansiklopedilere karşı test edin
– Arkadaşlarınızla ve ailenizle oynayarak keyfini çıkarın
– Dünyanın harikalarına derinlemesine dalmak için ihtiyacınız olan gerçek bulmaca deneyimi

Words of Wonders: Guru, tüm kıtalara yayılmış 100 milyondan fazla oyuncumuz için tasarlanmış yeni nesil bir kelime oyunudur. Dünyanın harikalarına doğru ilerlerken, doğanın ve tarihi yerlerin tadını çıkarmak için hazır olun!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bu yazısında Wow Guru Gize Piramitleri Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Wow Guru Gize Piramitleri Cevapları

Wow Guru Gize Piramitleri 1: ÇAY – KAR
Wow Guru Gize Piramitleri 2: ELA – AİLE – ARI
Wow Guru Gize Piramitleri 3: ALO – AŞÇI – OCAK
Wow Guru Gize Piramitleri 4: KAHVE – ŞİFRE – KIŞ – EGE

Bu yazımızda sizlerle Wow Guru Gize Piramitleri Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Wow Guru Büyük Gize Sfenksi Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

“Wow Guru Gize Piramitleri Cevapları” üzerine bir yorum

Yorum yapın