WordBrain

Dünya çapında milyonlarca indirmeye ulaşan en eğlenceli kelime oyunlarından biriyle daha birlikteyiz. WordBrain oyunu ilk başta çocuk oyuncağı gibi gözüken seviyelerin sonrasında ciddi zorluklarla karşılaştırabiliyor. Dikkat edin! Bu oyunu oynamak için sadece kelime bilginiz yeterli değildir. Mantık kurarak hangi kelimeyi önce işaretlemeniz gerektiğine de dikkat etmeniz gerekebilir. Yoksa harfler parçalanır ve yeniden başlamak zorunda kalırsınız.

WordBrain oyunu neredeyse kelime oyunu ile tetrisin birleştirilmiş hali gibi diyebiliriz. Çünkü bize verilen harf tahtasında doğru kelimeleri seçtiğimiz anda o kelimeler yok oluyor ve üstteki harfler aşağıya düşüyor. Yani harflerin sırası karışmış oluyor. Bu yüzden hangi kelimeyi hangi harflerle kuracağınız da çok önemli bir detay haline geliyor. WordBrain oyununa hem Android kullanıcıları Google Play üzerinden hem IOS kullanıcıları App Store üzerinden ulaşabilir.

WordBrain

Oyun yapımcısı MAG Interactive bizlere oyunun market açıklaması kısmında şunları paylaşıyor:

30 milyondan fazla zeka küpüne katıl ve WordBrain’i dene! EN İYİ beyin egzersizi!

Bu uygulama, gerçek kelime dehalarına hitap eden bir kelime oyunu! Çok kolay başlıyor ama çabucak zorlaşıyor. Beyin egzersizi yap ve gizli kelimeleri bul, parmağını kelimeler üzerinde kaydır ve harflerin çöküşünü izle. Hepsini doğru sırayla yaparsan oyun panosunu temizleyebilirsin.

Bir seviyede sıkışırsan (ki çok büyük ihtimalle sıkışırsın) çözülemeyecek seviye olmadığını unutma. Bu nedenle her kaydırmadan önce dikkatle düşün ve beynini formda tutarken en zorlu kelime sınavını başarıyla geç!

WordBrain, 15 dilde mevcuttur ve her dilde 700 seviye bulunur, yani en becerikli kelime oyunu sevenler bile bu oyunu bitirirken gerçekten zorlanacak. Hatta daha doğrusu, bu oyunu çok az kişi bitirebilecek!


WordBrain, MAG Interactive tarafından sevgiyle ve eğlenceye önem vererek hazırlandı.

Dünya genelinde 100 milyonu aşkın oyuncuya katıl ve Ruzzle,Wordalot veya WordBrain 2 gibi sevilen diğer oyunlarımıza göz at!

Geribildirimin bizim için önemli. Aklına gelenleri paylaşmak için https://www.facebook.com/wordbraingame adresine git!

www.maginteractive.com adresinde MAG Interactive ile ilgili daha fazla bilgi bulabilirsin

Good Times!

Yorum yapın