Stump Me Cevapları (161-170)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Stump Me! Size verilen açıklamaya göre nesnelerde küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Stump Me 161-170 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Super Masters Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Gerçekten de zeki misin? Gerçek bir deha olup olmadığını görmek için bu testi çöz! xD

Stump Me yepyeni ve bağımlılık yapan bir IQ oyunu ve arkadaşlarınla ya da kendi başına çözebileceğin birçok hileli zekâ sorusu ve bilmeceler ile dolu. Bu oyunda göreceğin tüm zekâ soruları, düşünme becerilerinin sınırlarını zorlamak için benzersizdir, orijinaldir ve yaratıcılıkla tasarlanmıştır. Arkadaşlarını yenecek kadar akıllı mısın? Gerçekten kimin zeki olduğunu görmek için bu meydan okumayı kabul et! İpuçları: En bariz cevap genellikle yanlış cevaptır! Hayal gücünü kullan, alışılmışın dışına çık! Baştan söyleyelim, bu bulmacaları oynarken hem aklını kaçıracak hem de kahkahalara boğulacaksın! Ailen ve arkadaşlarınla bu zekâ bulmacasının tadını çıkarmaya hadi hemen başla! O zaman teste başlamaya ve IQ’nu bulmaya hazır ol!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Stump Me 151-160 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Stump Me 161-170 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Stump Me 161-170 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Stump Me Level / Seviye 161
Stump Me Level / Seviye 162
Stump Me Level / Seviye 163
Stump Me Level / Seviye 164
Stump Me Level / Seviye 165
Stump Me Level / Seviye 166
Stump Me Level / Seviye 167
Stump Me Level / Seviye 168
Stump Me Level / Seviye 169
Stump Me Level / Seviye 170

 

 

Bu yazımızda sizlerle Stump Me 161-170 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Stump Me 171-180 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Stump Me ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.