Söz Dizisi Bilgi Yarışması Cevapları

Söz Dizisi ile ilgili soruların bulunduğu Söz Dizisi Bilgi Yarışması Cevapları bundan sonra sayfalarımızda olacak. Bir askerlik-savaş dizisi olan Söz Dizisi için kurgulanmış bu efsane ve popüler dizi için sorularda takıldığınız yerlerde elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Söz Cevapları tüm dizi bölümlerinden karışık olarak sorular ile karşımıza çıkıyor. Biz sizler için 10 adet soru cevap toparladık. Eğer devam etmemizi isterseniz görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bu yazımızda bulunan Söz Dizisi Soruları ise şunlar; Erdem Yarbay’ın gerçek ismi nedir, Ekipte en çok şehit olmak isteyen kimdir, Çapkınlıkla tanınan askerin lakabı nedir, Annesi Türk babası Fransız olan muhabir kimdir, Ekibin en çalışkanı kimdir, Kurtdereli’nin oğlunun adı nedir, Hangi askerin lakabı yanlıştır, Kimin çocuğu olmuyor, Deli dolu atılgan ve en önde gitmek isteyen kimdir, Feyzullah’ın annesi Feyzullah’ın nerede askerlik yaptığını zanneder.

Söz Dizisi Cevapları

Erdem Yarbay’ın gerçek ismi nedir: NİHAT ALTINKAYA
Ekipte en çok şehit olmak isteyen kimdir: MÜCAHİT
Çapkınlıkla tanınan askerin lakabı nedir: KARABATAK
Annesi Türk babası Fransız olan muhabir kimdir: EYLEM
Ekibin en çalışkanı kimdir: ZAFER
Kurtdereli’nin oğlunun adı nedir: ÖMER
Hangi askerin lakabı yanlıştır: FEYZULLAH-KORKAK
Kimin çocuğu olmuyor: FATMA
Deli dolu atılgan ve en önde gitmek isteyen kimdir: MÜCAHİT
Feyzullah’ın annesi Feyzullah’ın nerede askerlik yaptığını zanneder: MUĞLA

 

Söz Cevapları için ilk adımı attık. Sizlerle 10 soru-cevap paylaştık. Sorular karışık geldiği için belli bir sıraları yok. O yüzden Söz Dizisi Bilgi Yarışması Cevaplarını sorulara bakarak çözebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Takip etmeyi unutmayın. Ayrıca mobil uygulamamızı da bu adresten indirebilir ve tüm cevapları cebinizden takip edebilirsiniz.

Yorum yapın