Sinefil Bilgi Yarışması Oyunu

Farklı bir bilgi yarışmasına ne dersiniz ? Film ya da dizi izlemesini seviyor musunuz ? Eğer seviyorsanız Sinefil Bilgi Yarışması Oyunu tam size göre ! Bu oyunda yok yok ! Neler mi var ? Filmden, diziye, repliklerden,çizgi romana dair birçok şey var.  Siz de tüm bu alanlarda bilginize güveniyorsanız eğer sizi Sinefil Bilgi Yarışmasına davet ediyoruz.

Sinema ve Televizyona dair ne kadar bilgili olduğunuzu rakiplerinize göstermenin tam sırası ! Oyun ekranında liderlik tablosu bölümünden sıralama durumunuzu görebilirsiniz. Oyun “Kim Milyoner Olmak İster” oyununa benzetilmeye çalışılmış bir oyun olduğundan benzer özellikler taşıyor. Bunu oyunda net bir şekilde görüyorsunuz. Kolay gelsin.

Hey sen! Yepyeni ve çok eğlenceli bir bilgi yarışmasına ne dersin? Eminim film izlemeyi seviyorsundur, peki ya dizi? Sinema bilgi yarışması Sinefil ile sinema ve TV dünyasına ne kadar hakim olduğunu herkese göster! Sinemaseverlerin ücretsiz bilgi yarış oyunu Sinefil şimdi sizlerle!

Peki Sinefil’de ne mi var?
– Yeşilçam’ın unutulmaz filmleri ve sanatçıları
– Hollywood’un efsane filmleri ve ünlüler geçidi
– Tekrar ve tekrar izlemekten keyif aldığın; merakla ve heyecanla beklediğin diziler
– Yediden yetmişe herkesi ekran başına kitleyen film serileri
– Akıllardan çıkmayan replikler
– Çok sevilen roman ve tabiki çizgi roman uyarlamaları….

Yani anlayacağın sevdiğin her şey bu yarışmada!
Klasik Mod’da kendini göstermek ve sinema bilgini arttırmak için hiç durmadan yarışabilir, birbirinden farklı kategori ve zorlukta sorularla karşılaşabilir ve sinema bilginle rekor üstüne rekor kırabilirsin!
Ben sinema bilgime çok güveniyorum, tüm trivia oyunlarında, bilgi yarışmalarında çok iyiyim diyorsan Zamana Karşı Mod’u tam da sana göre! 90sn içinde kaç soru cevaplayabilirsin, göster kendini!

Sinefil oynadıkça sinema bilgin ve oyundaki seviyen artacak, altın kazanacak ve her hafta yenilenen liderlik tablosunda hızla yükseleceksin. Unutma en iyiler, yani gerçek Sinefil’ler her hafta ödül altın kazanıyor ve sürpriz hediyelerle buluşma şansı yakalıyor olacak.

Sinefil farklı oyun modları, binlerce soruluk quiz arşivi, haftalık ödül ve sürpriz hediyeleriyle her an seninle, cebinde!

Sinefil Bilgi Yarışması Oyununu buradan indirebilirsiniz.

Yorum yapın