Şevkat Yerimdar Cevapları (51-60 Bölüm)

Her Cuma Fox TV de yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisi cevapları için devam ediyoruz. Popüler bir dizi olan Şevkat Yerimdar dizisi her hafta yeni maceralara sahne olurken bize de oyununun cevaplarını vermek düşüyor. Şevkat Yerimdar sorularında takılanlar için bir önceki yazımızda Şevkat Yerimdar Cevapları 41-50 vermiştik. Bu yazımızda ise Şevkat Yerimdar Cevapları 51-60 bulabilirsiniz.

Yazımızda paylaştığımız Şevkat Yerimdar Cevapları için sorular ise şu şekilde; Şevkat ve Esin’in resim tablosunu kim yaktı, Cevdet’in ne dükkanı vardır, Cevdet hangi takımı tutuyor, Mahalledeki Mavi Evi kim yıkmak istemişti, Ayı kılığına kim girmişti, Esin’i kıskanan kimdir, Esin’i yangından kim kurtardı, Şevkat derdini kime anlatıyor, Oslo Çayevi’nin çırağı kimdir, Bora ile babasını barıştıran kimdir.

Şevkat Yerimdar Cevapları

Şevkat Yerimdar 51 Şevkat ve Esin’in resim tablosunu kim yaktı: SEVAL
Şevkat Yerimdar 52 Cevdet’in ne dükkanı vardır: ANTİKA
Şevkat Yerimdar 53 Cevdet hangi takımı tutuyor: BEŞİKTAŞ
Şevkat Yerimdar 54 Mahalledeki Mavi Evi kim yıkmak istemişti: BORA
Şevkat Yerimdar 55 Ayı kılığına kim girmişti: ŞEFİK
Şevkat Yerimdar 56 Esin’i kıskanan kimdir: SEVAL
Şevkat Yerimdar 57 Esin’i yangından kim kurtardı: ŞEVKAT
Şevkat Yerimdar 58 Şevkat derdini kime anlatıyor: NİKO
Şevkat Yerimdar 59 Oslo Çayevi’nin çırağı kimdir: İHSAN
Şevkat Yerimdar 60 Bora ile babasını barıştıran kimdir: AYÇA

Bu yazımızda Şevkat Yerimdar Oyunu 51-60 cevaplarını verdik. Bir sonraki yazımız olan Şevkat Yerimdar 61-70 cevapları için tıklayın. Bizi takipte kalın. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

“Şevkat Yerimdar Cevapları (51-60 Bölüm)” üzerine bir yorum

Yorum yapın