Şevkat Yerimdar Cevapları (21-30 Bölüm)

Evet arkadaşlar, yoğun istek üzerine Şevkat Yerimdar Cevapları kaldığı yerden devam ediyor. Şevkat Yerimdar dizisi için yapılan bir bilgi yarışı olan oyunda dizi ile ilgili tahminler yapmamız gerekiyor. Şevkat ve mahallesinde yaşananları konu alan dizinin tüm cevapları bu sayfalarda olacak. Bir önceki yazımızda Şevkat Yerimdar 11-20 cevaplarını vermiştik. Bu yazımızda ise Şevkat Yerimdar 21-30 cevaplarını bulabileceksiniz.

Bu yazımızdaki Şevkat Yerimdar soruları ise şu şekilde; Dizi hangi gün yayınlanıyor, Dizi hangi kanalda yayınlanıyor, Cuma’nın çırağı kimdir, Sanem ve Gizem’in dostu kimdir, Şevkat’in beşik kertmesi kimdir, Türkü evinde ilk çıkan ünlü sanatçı kimdir, Tezene türkü sarayının sahibi kimdir, Tezene’nin annesinin adı nedir, İsmail kime aşıktır, Cevdet kimle evlenecek.

 

Şevkat Yerimdar Cevapları

Şevkat Yerimdar 21 Dizi hangi gün yayınlanıyor: Cuma
Şevkat Yerimdar 22 Dizi hangi kanalda yayınlanıyor: FOX TV
Şevkat Yerimdar 23 Cuma’nın çırağı kimdir: İsmail
Şevkat Yerimdar 24 Sanem ve Gizem’in dostu kimdir: Esin
Şevkat Yerimdar 25 Şevkat’in beşik kertmesi kimdir: Esin
Şevkat Yerimdar 26 Türkü evinde ilk çıkan ünlü sanatçı kimdir: Koray Avcı
Şevkat Yerimdar 27 Tezene türkü sarayının sahibi kimdir: Bozkır
Şevkat Yerimdar 28 Tezene’nin annesinin adı nedir: Gülperi
Şevkat Yerimdar 29 İsmail kime aşıktır: Tezene
Şevkat Yerimdar 30 Cevdet kimle evlenecek: Marika

Bu yazımızda Şevkat Yerimdar Oyunu 21-30 cevaplarını verdik. Bir sonraki yazımız olan Şevkat Yerimdar 31-40 cevapları için buraya tıklayınız. Bizi takipte kalın. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

“Şevkat Yerimdar Cevapları (21-30 Bölüm)” üzerine bir yorum

Yorum yapın